• Головна
  • Громади Закарпаття отримають найближчим часом понад 21 млн. субвенції на соціально-економічний розвиток
14:56, 16 серпня 2019 р.

Громади Закарпаття отримають найближчим часом понад 21 млн. субвенції на соціально-економічний розвиток

Прем’єр-Міністр України доручив Мінфіну пришвидшити спрямування коштів на місця.

На засіданні уряду 14 серпня Прем’єр-Міністр В.Гройсман доручив Міністерству фінансів спрямувати громадам у серпні-вересні кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, розподілені місцевим бюджетам відповідно до затвердженого розпорядження КМУ від 10.07.2019 року №500-р. "Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій".

Згідно цього доручення місцеві громади Закарпаття отримають 21 705 431 грн.

Найбільшу субвенцію отримає Рахівський район – 4 825 431 грн, які мають бути використані на капітальні ремонти будівель Костилівського ДНЗДобриківської ЗОШбудівлі Середньоводяненської ЗОШ I—III, капремонт вуличного освітлення у Лугах, Ясінях, Квасах та низки інших обєктів. Мукачівський район отримає 4 млн. грн, більшість з яких буде використана на капітальний ремонт доріг, зокрема Чинадійово-Кучава з під’їздом до с.Бабичі – (1.500 тис.грн). З повним переліком призначення субвенцій можна ознайомитися тут: Розподіли та зміни, що додаються

Перед засіданням уряду  Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-Міністра України з проханням доручити Мініфіну  прискорити процес спрямування до бюджетів відповідних територіальних громад коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку громадам, адже зволікання із спрямуванням 2,5 млрд грн субвенції (в тому числі 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ) негативно позначається на реалізації заходів соціально-економічного розвитку на місцях і суттєво підвищує ризик неосвоєння коштів субвенції територіальними громадами до кінця поточного бюджетного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субвенція #закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...