• Головна
  • На Закарпатті для дітей з румуно- та угоромовних родин організують україномовні табори “Бомбезний GoCamp”
19:21, 12 серпня 2019 р.

На Закарпатті для дітей з румуно- та угоромовних родин організують україномовні табори “Бомбезний GoCamp”

 З 12 по 23 серпня в прикордонних школах Чернівецької та Закарпатської областей відбудуться україномовні табори “Бомбезний GoCamp” для дітей з румуно - та угоромовних родин. В 9 навчальних закладах вчителі української мови, журналісти та громадські діячі допомагатимуть опановувати українську мову через безоплатні інтерактивні заняття.

Національні меншини Закарпаття та Буковини цьогоріч зіткнулись з двома ключовими змінами в освітній сфері. Перше нововведення — українська мова стане мовою викладання всіх предметів в середній школі, а друга — володіння англійською мовою буде необхідне для вступу в українські ВНЗ (на рівні В1). З 2023 року ці мови стануть обов'язковими для отримання середньої та вищої освіти в Україні.

Тому громадська організація “Global Office” організовує перші двомовні табори “Бомбезний GoCamp” для школярів з угорсько- та румуномовних родин. Впродовж двох тижнів 50 українських вчителів та тренерів допоможуть “прокачати” українську мову, а 15 іноземних волонтерів будуть мотивувати дітей не боятись говорити зі світом інтернаціональною мовою — англійською. Заняття будуть відрізнятись від типових класних уроків: мови вчитимуть через руханки, ігри та квести.

Крім мовного дайвінгу, проєкт включає роботу з менторами, які останні роки працюють над розбудовою України. Серед менторів — політолог Дмитро Тужанський, голова Патронатної служби МОЗ Станіслав Грещишин, директорка ГО “Global Office” Оксана Нечипоренко, менеджерка проектів “MacPaw” Людмила Павленко та журналістка Марія Прокопенко. Участь в проєкті безкоштовна.

Літні кемпи реалізуються за підтримки Фінського проєкту підтримки реформи української шкільної освіти "Навчаємося разом" та Міністерства освіти і науки України.

Джерело

 Читайте також: На Закарпатті організують літню кіношколу для тих, хто марить кінематографом 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Навчання #діти #табір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...