• Головна
  • Альфа-Банк Україна: «Відповідально конкуруємо за клієнтів»
Новини компаній
14:20, 2 серпня 2019 р.

Альфа-Банк Україна: «Відповідально конкуруємо за клієнтів»

Новини компаній

Наталія Каніжай, керівник групи відділень Закарпатської області Альфа-Банку Україна, розповіла (виданню) про підготовку до злиття з Укрсоцбанком, новий формат відділень в регіоні та конкуренцію за зарплатні проекти.

- Коли відбудеться злиття Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку?

- Це де-факто вже сталося. Укрсоцбанк увійшов до міжнародної групи ABH Holdings ще 2016 року. Тоді відбулася унікальна за своїм масштабом угода з обміну активами з італійською фінансовою групою UniCredit S.p.A. У результаті до складу нашої групи ABH Holdings увійшов ще один великий український банк – Укрсоцбанк, а італійська група UniCredit натомість отримала 9,9% частки в групі АВНН. 

- У групи доволі складна структура…

- Так, адже ABH Holdings – розгалужена міжнародна група, що має інвестиції у банківський та страховий бізнес в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. Міжнародний статус групи ABHH в Україні підтверджено Національним банком України, який включив Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк до групи банків іноземних банківських груп.

В Україні група консолідує свої активи, і тому відбувається приєднання Укрсоцбанку до Альфа-Банку Україна. Ми плануємо завершити юридичні процедури з приєднання вже цього року. Фактично, залишилися лише «паперові справи», які ніяк не позначаться на клієнтах. Адже ще до кінця минулого року 80% активних клієнтів Укрсоцбанку перейшли на обслуговування в Альфа-Банк Україна. 

- Чи складно було переводити клієнтів, які звикли до UniCredit, а потім до Укрсоцбанку?

- У нас не виникало з цим жодних ускладнень. Ми уніфікували найкращі сервіси обох банків, взявши найкращий досвід Укрсоцу та помноживши його на сильну експертизу Альфа-Банку Україна.  Це дозволило нам запропонувати клієнтам, які переходили до Альфа-Банку Україна, найвигідніші послуги, програми винагород та технологічні рішення. 

Крім того, не перший рік Міністерство фінансів України уповноважує Альфа-Банк Україна виплачувати зарплати бюджетним установам. Тому в нашому банку на зарплатних проектах обслуговуються не лише великі приватні підприємства, але й державні організації, за обслуговування яких на ринку точиться найзапекліша боротьба. 

- Чому, на Ваш погляд, клієнти обирають Альфа-Банк Україна?

- Якщо говорити про ті ж зарплатні проекти, то у нас дуже привабливі тарифи, хороший софт для обробки транзакцій та новий власний процесинговий центр, активна після продажна підтримка клієнтів. Окрема тема – програми лояльності. У наших зарплатних проектів вони доступні й підприємствам, й власникам зарплатних карток, що отримують до 20% кешбеку за розрахунки карткою. 

Звертають увагу клієнти й на відзнаки та нагороди. Популярний портал «Мінфін» визнав наші дебетні картки найкращими на ринку, міжнародне видання Global Finance визнало Альфа-Банк Україна найнадійнішим банком країни, а видання Euromoney чотири роки поспіль визнає наш приватний банкінг A-Club найкращим в Україні.

- Як ви ставитеся до закидів щодо російськості?

- Дякую за це питання, адже зараз, чи то унаслідок конкурентної боротьби, чи то через місцеву політику, цю тему знову розганяють у нас в регіоні. Ми український банк, який підпорядковується головному офісу ABH Holding в Люксембурзі, має ліцензію НБУ та визнаний регулятором міжнародний статус. У рамках групи ми маємо власну стратегію розвитку та незалежні органи управління. Всі ці закиди, що сьогодні безпідставно озвучуються, напевно, мають на меті послабити нашу репутацію.  

- Як ви з цим боретеся?

- Як можна конструктивно реагувати на емоційні закиди? Ми продовжуємо відповідально працювати на українському банківському ринку, сумлінно сплачуємо податки у державний бюджет. У 2018 році Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк разом сплатили до бюджету майже 1,7 млрд гривень! Ми даємо офіційну роботу та соціальний пакет з  медичною страховкою більш ніж 8000 працівникам по всій Україні та дотримуємося міжнародних стандартів у своїй щоденній діяльності. Нещодавно Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України відзначила нас за відкритість та відповідальність у складанні прозорої фінансової звітності. А НБУ включив Альфа-Банк Україна до переліку системно важливих банків, діяльність яких важлива для міцності фінансової системи країни. Такі визнання для нас мають значення, і ми працюємо щодня для того, щоб виконувати свої зобов’язання перед клієнтами і державою. При цьому ми залишаємося аполітичними та відповідально конкуруємо за клієнтів. 

- Після приєднання що станеться з відділеннями Укрсоцбанку? 

- На місцях більшості відділень Укрсоцбанку вже працюють відділення Альфа-Банку Україна. Причому ці відділення переформатовуються за новою, більш європейською сервісною моделлю. І в них ми надаємо повний спектр банківських послуг: від платіжних карток та кредиту готівкою за 59 хвилин до депозитів з «мрією в подарунок».

- Які мрії даруєте?

Це вже вирішує клієнт. Цього року з квітня по липень ми щомісяця розігрували 50 000 гривень серед наших вкладників по всій Україні. Ці гроші пропонуємо витратити на втілення мрії, або, принаймні, на те, щоб її наблизити. У нас уже є четверо переможців з Рівного, Полтави, Києва та Кам’янського. 

До речі, ми допомагаємо втілювати мрії не лише клієнтам. Другий рік поспіль Альфа-Банк Україна є партнером проекту «Здійсни мрію», який реалізовують Благодійний фонд «Ти не один» і телеканал «1+1». Мета проекту — здійснювати великі мрії важкохворих дітей силами небайдужих людей і компаній. «Нашою» стала дуже зворушлива мрія Діани Письменної: вона хотіла побачити на власні очі найкращий притулок для тварин Баттерсі у Лондоні. Її бажання здійснилося, як і ще сотні грандіозних мрій інших важкохворих дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...