• Головна
  • Закарпатські лісівники провели розслідування та оприлюднили свою версію затримання на хабарі майстра лісу (ФОТО)
10:12, 1 серпня 2019 р.

Закарпатські лісівники провели розслідування та оприлюднили свою версію затримання на хабарі майстра лісу (ФОТО)

Берегівські лісівники провели службове розслідування щодо неправомірного вимагання "хабаря" працівником ДП "Берегівське ЛГ".

26 липня прокуратурою в Закарпатській області було оприлюднено інформацію щодо вимагання неправомірної вигоди працівником ДП "Берегівське ЛГ" за відпуск дров.

У свою чергу на основі даних прокуратури та документів, на підставі яких було реалізовано лісопродукцію (5кмб) було утворено комісію та проведено службове розслідування обставин затримання майстра лісу ЛМЛ "Маурера" Дмитра Музичука, в результаті якого встановлено: лісопродукцію, яка була відвантажена і слідувала у село Астей, попередньо було заготовлено у кварталі 33 виділ 5 ЛМЛ "Маурера", згідно раніше виписаного лісорубного квитка. Усі необхідні документи додаються для оприлюднення. Серія вищезгаданого лісорубного квитка - ЗА ЛРК №006422 від 21.05.19. Власною лісогозатівельною бригадою лісгоспу проведено через електронний облік деревини з використанням кишенькового персонального комп'ютера (КПК), серійний номер - NXZ-11243 0300, промарковано бирками - 542595457 для деревини породи граб у штабелі.

Операцію по реалізації лісопродукції відображено в журналі реалізації (відпуску) лісової продукції за липень поточного року. Дані занесені в журнал по лісництву "Маурера" по квартал 33, виділ 5 (форма ЛГ-23) та рапорті про рух лісової продукції за липень ЛМЛ "Маурера", станом на 30.07.19 (форма ЛГ -6).

На підставі заяви жительки Берегівського району дрова оплачені в касі за затвердженою ціною - 570 гривень на 1 кбм., відповідно до виданим орденом - 887 на право відпуску лісопродукції, номер касового ордера - №890.

Як інформувала прокуратура, майстра лісу ДП «Берегівське ЛГ» затримали при отриманні 13 тис грн неправомірної вигоди. Встановлено, що ці кошти він отримав за відпуск деревини дубу поза офіційними бухгалтерськими обліками державного підприємства. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Закарпатські лісівники провели розслідування та оприлюднили свою версію затримання на хабарі майстра лісу (ФОТО), фото-1
Закарпатські лісівники провели розслідування та оприлюднили свою версію затримання на хабарі майстра лісу (ФОТО), фото-2
Закарпатські лісівники провели розслідування та оприлюднили свою версію затримання на хабарі майстра лісу (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хабар #лісництво #деревина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...