На оздоровлення закарпатських дітей до кінця літа залишилось освоїти понад 28 мільйонів

23 липня, під головуванням директора департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки відбулося засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у 2019 році в обласному та місцевих бюджетах заплановано понад 38 мільйонів 575 тисяч гривень (на 15% більше, ніж торік).

Станом на 1 липня фактично використано 10 мільйонів 384 тисячі гривень. За рахунок бюджетних коштів послугами оздоровлення та відпочинку заплановано охопити 30 220 дітей шкільного віку, з них 22 560 – діти пільгових категорій.

Крім того, за кошти з інших джерел, не заборонених чинним законодавством, планується оздоровити близько 15 тисяч дітей шкільного віку.

На оздоровлення до державних підприємств «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек» відправлено 14 груп дітей (520 осіб). Нині на території Закарпатської області функціонує 266 закладів для відпочинку та оздоровлення дітей.

У Тячівському районі за рахунок коштів місцевого бюджету працює круглорічний оздоровчий заклад. Ще один, філія позашкільного закладу системи освіти «Арніка», працює у Воловецькому районі за рахунок коштів обласного бюджету. лагерь карпаты

Всі оздоровчі заклади, внесені до державного реєстру, було перевірено, ситуація з дотриманням норм пожежної безпеки та санітарного законодавства спокійна і перебуває на контролі місцевих оперативних штабів із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад.

відпочинок оздоровлення діти фінансування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
20 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі