Дорослі - 7 грн, школярі - 5: в Ужгороді планують нове підняття ціни на громадський транспорт

24-го липня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на яке винесли питання щодо підвищення ціни на проїзд громадським транспортом міста.

У рішенні оприлюдненому на сайті міськради йдеться про те, що розглянувши звернення перевізників міста Ужгород, виконком міської ради вирішив:

1. Встановити тариф на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 7,00 грн. таким суб’єктам підприємницької діяльності:

  • Товариству з обмеженою відповідальністю “Транс-Уж” (м. Ужгород, вул. Юрія Гагаріна, 36 б);
  • Публічному акціонерному товариству “Ужгородське АТП-12107” (м. Ужгород, вул. Олександра Радищева, 2);
  • Товариству з обмеженою відповідальністю “Паннонія Авто-Центр” (м. Берегове, вул. Мукачівська, 35);Приватному підприємству “ШІК-ТРАНС” (м. Ужгород, вул. МаріїЗаньковецької, 64);
  • Фізичній особі-підприємцю Симковичу Михайлу Юрійовичу (м. Ужгород, вул. Тиводара Легоцького, 62 кв. 73);
  • Комунальному підприємству “Ужгородський муніципальний транспорт” (м. Ужгород, вул. Поштова, 3).

2. Для учнів закладів загальної середньої освіти міста встановити вартість проїзду в автобусах міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 5,00 грн. за одну поїздку у період навчання, з 1 вересня по 31 травня. Рішення набуває чинності з дня опублікування у друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому 28.03.2018 № 97 „Про тарифи на міські пасажирські перевезення”. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Фартушка І.І.

Нагадаємо, Підписано меморандум щодо впровадження в Ужгороді безготівкової системи оплати за проїзд у міському транспорті

проїзд тарифи громадський транспорт Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2452 перегляди у квітні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі