Минай "вчисту" переміг ФК Ужгород (ФОТО)

Минайці проводили другу гру за три дні, що не могло не вплинути на їхню свіжість.

Василь Кобін випустив зі старту футболістів, які в попередньому матчі отримали менше ігрової практики. На поле вийшов навіть помічник головного тренера Володимир Корнутяк.

А от тактика була незмінною - з чотирма захисниками, тріо півзахисників в центрі та трьома атакуючими гравцями попереду. У гостей можна відмітити другий захід в ужгородський клуб Владислава Павленка, який провів сезон 2014/15 у Говерлі.

Перевага Минаю була відчутною і гол був лише справою часу. Так на 70-ій хвилині черговий стандарт біля воріт Готри завершив ударом у падінні Гавриленко – 1:0. Не пройшло і хвилини як Пиняшко, у своєму стилі, змістився у центр і пробив у дальній кут – 2:0.

Вже у додатковий час ужгородці зуміли організувати контрвипад, проте все ж пробили мимо.