• Минай "вчисту" переміг ФК Ужгород (ФОТО)
13:52, 19 липня 2019 р.

Минай "вчисту" переміг ФК Ужгород (ФОТО)

Минайці проводили другу гру за три дні, що не могло не вплинути на їхню свіжість.

Василь Кобін випустив зі старту футболістів, які в попередньому матчі отримали менше ігрової практики. На поле вийшов навіть помічник головного тренера Володимир Корнутяк.

А от тактика була незмінною - з чотирма захисниками, тріо півзахисників в центрі та трьома атакуючими гравцями попереду. У гостей можна відмітити другий захід в ужгородський клуб Владислава Павленка, який провів сезон 2014/15 у Говерлі.

Перевага Минаю була відчутною і гол був лише справою часу. Так на 70-ій хвилині черговий стандарт біля воріт Готри завершив ударом у падінні Гавриленко – 1:0. Не пройшло і хвилини як Пиняшко, у своєму стилі, змістився у центр і пробив у дальній кут – 2:0.

Вже у додатковий час ужгородці зуміли організувати контрвипад, проте все ж пробили мимо.