• Головна
  • До уваги закарпатців: ID-картку неможливо підробити чи скопіювати
09:51, 16 липня 2019 р.

До уваги закарпатців: ID-картку неможливо підробити чи скопіювати

З початку цього року більше 28 тисяч закарпатців стали власниками ID-карток. Основною перевагою електронних паспортів громадянина України є високий ступінь захищеності. Завдяки імплантованому безконтактному носію (чипу), який містить персональні та біометричні дані власника, ID-картку неможливо підробити чи скопіювати.

Своєрідним особистим ключем, який відкриває для власника паспорта можливість користуватися ID у повному обсязі, є два ПІН та два ПАК-коди. ПІН1 призначений для ідентифікації та авторизації доступу до безконтактного електронного носія, а ПІН2 – для накладення електронного цифрового підпису. У разі неправильного введення кожного з ПІН-кодівтричі, для розблокування використовуються персональні авторизаційні коди(ПАК1 і ПАК2).

Дані коди є конфіденційною інформацією, вони обираються власником ID-картки самостійно, після введення містяться лише на чіпі, повинні надійно зберігатися і не повідомлятися стороннім особам. Якщо людина не пам’ятає своїх ПІН та ПАК-кодів і доступ до чіпа заблоковано, її електронний паспорт залишається дійсним, і ним можна користуватися до закінчення терміну дії, хоча і з певними обмеженнями.

Якщо ж власник ID-картки бажає користуватися нею у повному обсязі, йому потрібно звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби для оформлення нового паспорта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біометричний паспорт #ID картка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...