Які тести можна проводити в лабораторії?

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¯ÐºÑ ÑеÑÑи можна пÑоводиÑи в лабоÑаÑоÑÑÑ?
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¯ÐºÑ ÑеÑÑи можна пÑоводиÑи в лабоÑаÑоÑÑÑ?

Робота в лабораторії завжди пов'язана з лабораторною діагностикою. Це одна з галузей медицини, що дозволяє визначити параметри матеріалів, зібраних для тестування. Як правило, основним матеріалом дослідження для людини є кров, сеча, фекалії та волосся.

Існують численні лабораторії, що займаються дослідженням інших матеріалів для досліджень і розробок. Часто вибираються матеріали: продукти харчування, ліки, каналізація, вода, відходи, а також будівельні матеріали, хімічні матеріали.

При проведенні тестів в лабораторії сінево відгуки про яку ви знайдете на сторінках інтернет сайтів, використовують ряд лабораторних методів. Під час тестів слід використовувати спеціальний догляд та стерильність. Завдяки належним умовам навколишнього середовища та належній поведінці особи, яка вивчає результати, тест буде показувати правильні дані.

Лабораторії беруть участь у проведенні багатьох тестів, найбільш популярними з яких є: аналіз сечі, фекалії і кров. Лабораторії часто пропонують своїм пацієнтам цікаві пакети досліджень, спрямовані на різні вікові групи.

Профілактичні огляди для кожної вікової групи

В даний час цікавим рішенням, пропонованим багатьма лабораторіями, є профілактичні експертизи, які підходять для кожної вікової групи. Систематичне тестування дозволяє швидко виявити захворювання або переконатися, що наше тіло здорове. Проводячи обстеження, можна виявити початок захворювання, яке ще не проявило помітних симптомів. Добре робити регулярні обстеження, навіть якщо ми не відчуваємо ніяких змін в нашому тілі.

Пацієнти віком 20-30 років повинні проводити тести раз на рік, такі як: морфологія, глюкоза, реакція Бєрнацького, гінекологічна цитологія та загальний аналіз сечі. Рекомендується також проводити тестування ліпідограми кожні 3-5 років.

Пацієнти старше 30 років повинні проводити наступні тести один раз на рік: аналіз крові, реакція Бернацького, глюкоза, ліпідограма, гінекологічна цитологія, загальний аналіз сечі. У цьому віці рекомендується проводити тест на натрій і калій у сироватці крові раз на три роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
10 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі