• Головна
  • Верховна рада ухвалила закон про хімічну кастрацію педофілів
17:32, 11 липня 2019 р.

Верховна рада ухвалила закон про хімічну кастрацію педофілів

Особливо і надзвичайно небезпечні статеві злочини проти неповнолітніх. Вони посягають на їх статеву недоторканність та нормальний статевий розвиток. Такі злочини часто призводять до глибоких душевних травм у потерпілих осіб, штовхають їх до аморального способу життя.

11 липня Верховна Рада 247 голосами ухвалилаЗміни до проекту Закону України «Про посилення відповідальності за злочини, вчинені щодо малолітньої чи малолітнього, неповнолітньої чи неповнолітнього та особи, яка не досягла статевої зрілості», що передбачають особливе покарання за розбещення неповнолітніх.

За останні кілька місяців в Україні трапилися дві події про зґвалтування дітей, зокрема, в Бахмутському районі Донецької області, коли протягом року 24-річний вітчим ґвалтував 13-річну дівчинку, і в квітні в місті Маріуполі факт зґвалтування 11-річної дитини тричі судимим за подібні злочини. Так, в обох випадках поліція Донеччини оперативно затримала педофілів, на яких чекає суворе покарання.

Злочини проти статевої свободи є посяганнями на особистість і пов’язані з грубими порушеннями норм суспільної моралі, тому кримінальним законодавством за їх вчинення передбачено суворе покарання. Статеві злочини характеризуються аморальністю та цинічністю дій винних осіб, принижують честь і гідність потерпілої особи та можуть завдати значної шкоди здоров’ю.

Довічного терміну, як і страти, за статеві злочини щодо малолітніх дітей в українському законодавстві не передбачено. І малоймовірно, що насильник не повернеться до свого "заняття" знову після звільнення. Цікавий досвід вирішення даної проблеми є в США. На офіційному сайті Міністерства юстиції США будь-яку людину (ймовірного педофіла) можна перевірити по імені і прізвищу. Відкриється список всіх осіб з таким іменем по всіх штатах і населеним пунктах. Така "публічність" й заганяє в кут, як потенційних злочинців, так і відбувших покарання педофілів.

Запропоновані зміни до законодавства України розроблені з метою попередження злочинів проти найбільш беззахисної частини населення України – дітей.

Проектом закону запропонована хімічна кастрація педофілів і насильників, яка вже застосовується в багатьох європейських країнах світу й деяких американських штатах. Злочинцям роблять ін`єкції спеціальних препаратів, які пригнічують лібідо. Законопроектом пропонується посилити відповідальність за зґвалтування та розбещення неповнолітніх осіб шляхом внесення змін Кримінального кодексу України.

Запровадження норм проекту Закону сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини та посилить кримінальну відповідальність за злочини проти дітей. За посилення кримінальної відповідальності за злочини проти неповнолітніх, які не досягли статевої зрілості проголосувало 247 народних депутатів, не голосували 65, утримався 1 депутат. 

Читайте також: в Ужгороді на дитячому майданчику "Рошен" помітили педофіла

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВР #закон #педофілія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...