![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
18:05, 8 липня 2019 р.
В Ужгороді вилучили велику партію незаконно ввезеного спортивного харчування (ФОТО)
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області вилучено з незаконного обігу велику партію спортивного харчування, ввезеного в Україну без сплати митних платежів.
У рамках проведення операцій «Рубіж», «Мережа», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які ввозили в Україну спортивне харчування (у формі таблеток та порошків) подрібненими партіями, без сплати митних платежів. У подальшому вказаний товар реалізовували через спеціалізований сайт у мережі Інтернет по всій території України за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.
На підставі ухвали суду в складському приміщенні, яке орендувалось та використовувалось фігурантами, проведено обшук, за результатами якого з незаконного обігу вилучено партію спортивного харчування невідомого походження у формі таблеток та порошків та комп’ютерну техніку.
40 тис. 398 одиниць вилученого спортивного харчування орієнтовною вартістю 6,5 млн грн передано на відповідальне зберігання.
Триває слідство, повідомили у прес-слкжбі ДФС України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...