Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО)

На горі Гимба Міжгірського  району влаштували акцію на підтримку полонини  Боржава.

Активісти вимагають не допустити забудову полонини вітроелектростанціями. Кажуть, Будівництво ВЕС на полонині Боржава несе загрорзу унікальній  природі полонини а також загрожує розвитку туризму і спорту в даному регіоні. "Ми тут щоб висловити свою незгоду з планами будівництва та закликати відповідальних осіб діяти на захист природи України і не допустити будівництво вітряків на полониніБоржава."

Також учасники розгорнули великий банер з написом Save BOZHAVA та зняли це з висоти пташиного польоту а також з землі на фоні впізнаваних вершинБоржвавскьої полонини Стій та Великий Верх.

Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-1 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-2 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-3 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-4 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-5 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-6 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-7 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-8 Зберегти Боржаву! На горі Гимба відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат (ФОТО), фото-9
Боржава полонини ВЕС акція збереження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1488 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі