На Ужгородщині презентують дитячо-юнацьку футбольну школу «Олімпік» з безкоштовними тренуваннями (ФОТО)

Про це у мережі повідомив президент ФК «Олімпік»К» Роланд Цебер.

"Одна із моїх мрій здійснюється, адже дитячо-юнацька футбольна школа «Олімпік»К» розпочинає свою діяльність. Це соціально-спортивний проект, одним із ключових завдань якого є не лише здоровий розвиток дітей, виховання майбутніх футболістів та популяризація футболу загалом, а й зняття фінансового тягаря з батьків, які прагнуть виховати своїх дітей спортивними та здоровими. Адже тренувальний процес буде безкоштовним" - інформує Роланд Цебер.

ДЮФШ «Олімпік»К» буде займатись підготовкою дітей із 8 років. До 16-ти років учень зможе вирішити для себе: продовжувати займатися футболом на професійному рівні чи обрати іншу сферу, взявши від футбольної школи спортивну фізичну форму, здоров’я, характер. Для того, щоб потрапити у школу, важливе бажання дитини, а не тільки бажання батьків. З усіма охочими хлопцями готові поспілкуватися та прийняти на навчання.

"Тут будуть проводитись, як постійні тренування, так і відбори до команд. Ми хочемо заохочувати дітей до спорту. Розвивати їх морально і духовно, не тільки фізично. Створювати справжню спортивну родину" - прокоментував подію Цебер "Сайту міста Ужгород".

Роланд Цебер також повідомив, що для того, щоб розпочати тренувальний процес, дитина має пройти медкомісію. Батькам необхідно написати дозвіл на участь дитини у тренувальному процесі. Головним тренером ДЮФШ є Дмитрий Бабенко - досвідчений викладач з вищою тренерською освітою і ліцензією категорії «А» UEFA. Залучення професійних наставників - це важливий етап застосування передових підходів у тренувальному процесі. Тренери в дитячому футболі повинні вчити юних спортсменів різним дисциплінам (техніка окремих футбольних прийомів, тактичні взаємодії), правильно і послідовно розвивати різні фізичні якості, виховувати і соціалізувати юних футболістів.

"Тож запрошуємо всіх бажаючих дітей та батьків 7 липня 2019 року о 12:30 на стадіон в с. Коритняни, де відбудеться презентація та старт проекту ДЮФШ «Олімпік»К»! Хочу висловити слова подяки народному депутату України Роберт Горват та Дастор Ужгород, адже за їхньої спільної підтримки ми втілюємо цей проект у реальність" - підсумував президент ФК.

На Ужгородщині презентують дитячо-юнацьку футбольну школу «Олімпік» з безкоштовними тренуваннями (ФОТО), фото-1
На Ужгородщині презентують дитячо-юнацьку футбольну школу «Олімпік» з безкоштовними тренуваннями (ФОТО), фото-2
На Ужгородщині презентують дитячо-юнацьку футбольну школу «Олімпік» з безкоштовними тренуваннями (ФОТО), фото-3
ФК Олімпік К ДЮСШ безкоштовні тренування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
219 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі