11:00
Вчора
Сьогодні, 2 липня, відбулося тестування з єдиного вступного іспиту з іноземної мови, яке складали охочі здобути у виші ступень магістра. В Ужгороді працювали 4 пункти – у Класичній гімназії, Лінгвістичній гімназії, УЗОШ №6, УЗОШ №8 – у 2 зміни.
no-x.jpg
Для участі у ЗНО зареєструвалися 1068 осіб. За оперативними даними, явка в окрузі Ужгорода склала 86,42%. Під час перевірки з металодетектором в одного з учасників виявили мобільний телефон, повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради.
Наступне ЗНО з єдиного фахового вступного іспиту відбудеться у четвер, 4 липня, інформує прес-служба міськради.
Читайте також: Вступна кампанія 2019: Що варто знати закарпатським абітурієнтам