
18:39, 1 липня 2019 р.
Порядний, освічений, професіонал? Ужгородці розповіли, яким має бути народний депутат від Ужгорода (ВІДЕО)
Сайт міста Ужгород 0312.ua продовжує висвітлювати передвиборчий процес на Закарпатті. Сьогодні у центрі нашої уваги - 68-ий одномандатний виборчий округ з центром у місті Ужгород.
Наші журналісти поспілкувалися з жителями міста та розпитали про те, яким повинен бути депутат, котрий представлятиме Ужгород та Ужгородський район у Верховній Раді України наступні 5 років.
Ужгородці відзначили, що кандидат повинен бути порядним, освіченим, мати досвід у створенні власної справи та ефективному управлінні, бути патріотом Ужгорода та Закарпаття.
Більше - на відео.
Читайте також: Безробітні, просторобочі, бізнесмени, політики: стало відомо, хто йде у народні депутати від Закарпаття
Закарпатський депутат домігся введення заборони на імпорт автомобілів із Росії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Термінал збору даних Zebra TC15: сучасне рішення для автоматизації складського обліку
Новини компаній
14:19
31 липня
Ужгород готується до школи: чому ортопедичні рюкзаки Kite – найкращий вибір для постави
Новини компаній
11:00
27 липня
Оголошення
14:47, 2 серпня
14:47, 2 серпня
14:47, 2 серпня
11:30, 4 серпня
14:47, 2 серпня