• Головна
  • Відкриваємо секрети першої в Закарпатті Школи лідерства для молоді (ФОТО)
09:52, 26 червня 2019 р.

Відкриваємо секрети першої в Закарпатті Школи лідерства для молоді (ФОТО)

На Закарпатті започаткували Школу лідерства для молоді. Перша п’ятірка успішних лідерів регіону ділилися своїми секретами із понад п’ятьма десятками бажаючих, що зареєструвалися для участі.

Для тих, хто не потрапив на цей змістовний і беззаперечно корисний захід, ми відкриємо кілька таємниць, якими поділилися запрошені спікери.

Засновниця бренду «СироВина», сомельє Ольга Тоічкіна: «Своєю справою треба жити, шукати правильні дороговкази і нічого не боятися».

Відкриваємо секрети першої в Закарпатті Школи лідерства для молоді (ФОТО), фото-1

Пані Ольга розповіла присутнім про те, як розвинути винну культуру в Закарпатті і досягти успіху в цій справі. За її словами, успіх справи, галузі і цілого регіону залежить від внеску кожного – створюючи щось своє, оригінальне і якісне, ми створюємо привід, аби до нас приїхали туристи. «Аби квіт сакури мав продовження для вражень тисяч туристів, ми створили фестиваль «Сакура-Вайн». Ось так це працює», – зазначила співзасновниця концептуального фестивалю.

Засновник студії-продакшн «Наша Файта», блогер Михайло Карпенко: «Найкращий бізнес не той, що приносить гроші, а той, що приносить задоволення».

Гуморист і бізнесмен розповів, як створити закарпатський мультик таким, аби його цитувала вся Україна. Михайло наголошує, що за мету взяли створення ексклюзивного якісного продукту. І це було принципово – найкращі звук і картинка, також неповторний закарпатський діалект, який з глибинки потрапив у мільйони переглядів.

«Створивши унікальний бренд, не забудьте про це усім розповісти! Але при цьому контролюйте емоції, коли почнеться зворотній зв’язок», – підсумував Михайло Карпенко.

Засновниця найпопулярнішої школи танцю в Закарпатті Студії сучасного танцю «Blitz» Альона Камінська: «У своїй роботі я створювала лідерів, а з ними буває досить важко».

Хореограф донесла свою філософію побудови бізнесу і розповіла про комерціолізацію танцю.

«У розвитку своєї справи я свого часу звернулася по фінансову допомогу до людини, яка дала мені дуже слушну пораду – якщо ти вмієш щось створювати, то зумій цим і заробити. Від себе додам, аби продати якийсь продукт, він має бути найвищої якості, тому ми постійно вчимося, вдосконалюємося, ростемо…», – зазначила Альона Камінська. Вона також розповіла, що перші зароблені колективом гроші були вкладені у навчання, і це навчання відтоді триває постійно, при чому найкращі вчаться у найкращих.

Заслужена журналістка України Тетяна Вашаргелі: «Успіх – це життя в гармонії з собою і навколишнім світом».

Відкриваємо секрети першої в Закарпатті Школи лідерства для молоді (ФОТО), фото-6

Медійниця вважає, що журналістика – це ремесло, у якому себе треба відчувати, формулювати правильні цілі і завдання. Попри те, що сучасна журналістика часто ототожнюється з умінням вдало складати слова у речення, у цій професії треба бути чесним, і не в останню чергу з собою. Сучасному світові відчутно не вистачає комунікації, тому журналістика набуває особливої актуальності й особливої місії.

«Платять за роботу, а з творчості треба отримувати задоволення», – підсумувала Тетяна Вашаргелі.

Політик, засновник успішного бізнесу Роберт Горват: «Гроші не в кишені, а в голові».

Нардеп розповів про важливість вміння налагодження комунікації для успішної самореалізації. Це і про перші заробітки за кордоном, і про побудову власного бізнесу, і про створення успішної команди, й інструменти для того, аби її втримати. До слова, про останнє. За словами Роберта Горвата, секрет того, що давно створений колектив залишається стабільним і продуктивним, полягає у забезпеченні конкурентної зарплати і дружньої атмосфери в колективі.

«Ми гідні і можемо бути кращими. Але якщо хочете створити найкраще, то беріться самі. За вас ніхто цього не зробить», – наголосив політик.

Під час зустрічі присутні ставили багато запитань – одні з цікавості, інші у справі. Спікери не лише давали відповіді, але мотивували учасників до діалогу і роздумів – про власну справу, про сміливість і відповідальність, про ризики і можливості. «Важливо не боятися поразок і не боятися експериментів. За одним із них буде перемога, якщо ставитися до роботи відповідально і фахово», – підсумував Роберт Горват.

За словами організаторів, захід буде мати продовження. Під час першої зустрічі учасники мали нагоду залишити свої побажання щодо наступних спікерів, які, до слова, можуть бути і не з Закарпаття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #школа лідерства #Роберт Горват #Ольга Тоїчкіна #Тетяна Вашаргелі #Альона Камінська #Михайло Карпенко #Наша файта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...