Об’єдналися заради Закарпаття. Роберт Горват та Володимир Чубірко погодили спільні політичні позиції (ФОТО)

Сьогодні, 25 червня, в Ужгороді народний депутат України Роберт Горват та відомий громадський і політичний діяч Ужгорода Володимир Чубірко оголосили про об’єднання демократичних сил у рамках виборчого процесу.

Об’єдналися заради Закарпаття. Роберт Горват та Володимир Чубірко погодили спільні політичні позиції (ФОТО), фото-1

«Ми об’єднуємося заради Закарпаття і Ужгорода. У ці вибори нам треба бути дуже згуртованими, аби отримати нову владу – нового міського голову, міських і обласних депутатів… Саме тому ми говоримо про об’єднання – об’єднання патріотів, людей, які себе ідентифікують із закарпатцями, ужгородцями, українцями, які хочуть працювати на благо нашого краю, зокрема, Ужгорода. Таке об’єднання унеможливить потрапляння у владу тих сил, які нещодавно почали фігурувати у списках Опоблоку. Це для мене взагалі нонсенс – як уродженці Галичини, представники нашого міста можуть бути частиною команди сепаратистів, які заявляють про необхідність «вклонитися Путіну». Ми з Володимиром заявляємо, що нам з такими політиками не по дорозі, тому об’єднуємося і будуємо спільну політичну стратегію заради добробуту на рідній землі», – заявив Роберт Горват.

Об’єдналися заради Закарпаття. Роберт Горват та Володимир Чубірко погодили спільні політичні позиції (ФОТО), фото-2

У результаті досягнутих домовленостей команда Володимира Чубірка підтримує на липневих виборах до Верховної Ради Роберта Горвата як кандидата-самовисуванця від 68-го виборчого округу.

«Я безумовно буду підтримувати Володимира на місцевих виборах. І ця позиція не залежить від результатів виборів парламентських», – підкреслив у відповідь парламентар Горват.

«Певні речі не давали нам політично об’єднатися. Тепер такі перепони подолані. Ми вже зустрічалися нашими великим командами, погоджували різні аспекти, ставили запитання і отримували на них відповіді. Наша позиція щодо об’єднання обґрунтовується кількома причинами. По-перше, ми довіряємо Роберту, віримо і знаємо, що він дотримається свого слова. І у першу чергу, не щодо нас, а щодо тих виборців, які віддадуть за нього свої голоси. По-друге, Роберт Горват є послідовним провідником європейської інтеграції як неодмінного вибору цивілізованого суспільства. По-третє, ми маємо спільну мету – повернути Ужгороду і ужгородцям контроль над власним містом. Адже ці «брати-заробітчани» на сьогодні поплутали своє і державне, міське і особисте, для них бюджет – це вже власний заробіток. Вони не змогли довести до кінця жодного ремонту й у підсумку можуть залишити нам у спадок розбитий Ужгород. Наразі ми втратили 3-4 роки прогресивного розвитку міста. Не можна дозволити, аби так тривало і надалі!», – зазначив Володимир Чубірко.

Об’єдналися заради Закарпаття. Роберт Горват та Володимир Чубірко погодили спільні політичні позиції (ФОТО), фото-3

Політики наголосили, що програмні пункти Роберта Горвата відповідають їхньому спільному баченню щодо розвитку області і міста. Йшлося про розбудову транскордонної інфраструктури, зокрема, нових пунктів пропуску, залізничного сполучення із європейськими країнами-сусідами, будівництво нових доріг і якісний ремонт вже існуючих, підтримку роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород», сприяння розвитку ринку праці для закарпатців. Не менш важливим визначено вирішення питання збереження Карпатських лісів, втілення програм запобігання паводкам та іншим природним катаклізмам, запуск проектів із будівництва сміттєпереробних заводів і очисних споруд. Також Роберт Горват наголосив на екологічному пріоритеті в обласному центрі. «Містом має курсувати електричний громадський транспорт. Це реально і можливо, потрібно лиш бажання. Двигуни внутрішнього згоряння лише шкодять місту і його мешканцям», – заявив політик.

За словами Роберта Горвата, попереду продовження вже започаткованих ініціатив із підтримки галузі виноробства і сільського господарства загалом, запровадження розумного кредитування для населення, формування клімату безпеки і комфорту для громадян.

«Лише об’єднання дозволить нам успішно відстоювати інтереси Ужгорода і Закарпаття», – підсумував Роберт Горват.

Нагадаємо, що минулого тижня Роберт Горват та Віктор Щадей оголосили про об’єднання демократичних сил в Ужгороді

Ужгород Роберт Горват Володимир Чубірко вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1032 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі