У Відділі охорони здоров’я Ужгородської міськради аудитори виявили порушень та недоліків на 17 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області під час державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм Відділом охорони здоров’я Ужгородської міської ради за період 01.01.2017 по 28.02.2019 виявили неефективних управлінських рішень, що призвели до зайвих витрат та порушень чинного законодавства на суму понад 17 млн грн.

Реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я в м. Ужгород забезпечує Відділ охорони здоров’я Ужгородської міської ради, який є головнимрозпорядником бюджетних коштів та одним із відповідальних виконавців бюджетнихпрограм і здійснює керівництво закладами, установами та організаціями галузіохорони здоровя міста.

На забезпечення надання медичних послуг населенню містом Ужгород за 2017-2018 роки на досліджувані аудитом бюджетні програми: «Керівництво і управління увідповідній сфері у містах, селищах, селах/ об’єднаних територіальних громадах»,«Лікарсько-акушерська допомога вагітним, породіллям та новонародженим» та«Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров'я» використано коштів насуму близько 112,0 млн грн.

Через неналежне керівництво та управління у сфері охорони здоров’я містаУжгород виявлено низку недоліків, які негативно вплинули на фінансове забезпеченнямедичних установ та надання медичних послуг населенню.Зокрема, через бездіяльність посадових осіб не укладено договорів міжорганами місцевого самоврядування на отримання коштів з інших бюджетів у виглядіміжбюджетних трансфертів для забезпечення повного відшкодування витрат у виглядістрахових полісів, здійснених на лікування іногородніх, що призвело донедоотримання медичними закладами фінансових ресурсів на суму 16 млн грн таспричинило додаткове навантаження на бюджет міста.

Окрім того, встановлено, що впродовж 2017-2018 рр. жодним лікувальнимзакладом м. Ужгорода не проведено експертну оцінку вартості будівель. Як наслідок,медичними закладами недоотримано за 2017-2018 від надання приміщень в орендукоштів на суму майже 0,5 млн грн.За результатами державного фінансового аудиту надано низку пропозицій тарекомендацій, спрямованих на поліпшення фінансового стану та раціональневикористання бюджетних коштів, а також усунення виявлених порушень Відділомохорони здоров’я Ужгородської міської ради.

Про результати аудиту поінформовано голову Ужгородської міської ради.

Нагадуємо, що в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатськійобласті діє телефон довіри (0312) 61-76-90.

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

Читайте також: В Ужгороді погодили облаштування автобусної зупинки в районі Боздоша

Ужгород гроші міськрада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
171 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі