• Головна
  • В ужгородському пологовому – перша в історії жінка-керівниця: Вікторію Пантьо підтримав і колектив, і конкурсна комісія (ФОТО)
15:06, 24 червня 2019 р.

В ужгородському пологовому – перша в історії жінка-керівниця: Вікторію Пантьо підтримав і колектив, і конкурсна комісія (ФОТО)

В Ужгородській міськраді завершилося засідання конкурсної комісії, яка обирала нового керівника комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок». Напередодні стало відомо, що на цю посаду претендують троє кандидатів: Юрій Ломага, Руслан Федько та Вікторія Пантьо. У соцмережах одразу ж почалося обговорення кандидатур, гарячі дискусії і суперечки. В тому числі відреагував на новину народний депутат Роберт Горват, який закликав громадськість і ЗМІ взяти участь у засіданні комісії, і повідомив, що буде присутній на конкурсі особисто.

В ужгородському пологовому – перша в історії жінка-керівниця: Вікторію Пантьо підтримав і колектив, і конкурсна комісія (ФОТО), фото-1

Засідання комісії почав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Побачивши повну залу активістів, депутатів і журналістів, він вдавано здивувався.

– Я не розумію, чого такий резонанс і нагнітання у ЗМІ, якісь лобіювання, закиди щодо корупційних зловживань. Це якась нездорова тенденція. Я маю багато зауважень до роботи пологового. Були зловживання, кримінальні справи. Є певні зловживання окремих медиків щодо оплати своїх послуг. Цими питаннями правоохоронні органи займаються. Але від імені всіх жінок, які тут народжували дітей, я дякую лікарям-професіоналам пологового будинку. Присутність тут (у залі – Ред.) будь-кого позитивна, але персональні речі – це неправильно, –не дуже логічно і не дуже зрозуміло завершив свою промову Богдан Андріїв.

Після цього закликав комісію провести неупереджене і чесне обрання. І вийшов із зали.

Комісія продовжила роботу. Спочатку головуючий – заступник мера Олександр Білак – намагався поставити на голосування питання про звернення до НАЗК з проханням надати роз’яснення щодо законності подання декларації про доходи одним із кандидатів – Юрієм Ломагою.

Утім, цю пропозицію одразу ж розкритикували юристи. Депутат міськради Віктор Щадей звинуватив мерію і комісію в тому, що вона намагається приховати факт, що один із претендентів неправильно подав документи.

А народний депутат Роберт Горват прямо попередив членів комісії:

– Я бачу, що має місце порушення закону. Якщо ви продавите ваше рішення, яке плануєте продавити, я буду змушений направити депутатський запит в інстанції, які мають право оцінювати ваше рішення – законне воно чи незаконне. І за це буде покарання. Ми всі розуміємо, звідки дують мукачівські вітри. Я попереджаю: одразу після засідання мої помічники підготують такий запит.

Але після цієї заяви народного депутата Олександр Білак усе ж поставив питання на голосування. Щоправда, його пропозицію підтримали тільки 2 члени конкурсної комісії...

Коли стало зрозуміло, що провести вигідне владі рішення не вдасться, комісія проголосувала за розгляд конкурсних пропозицій усіх трьох кандидатів. Потім кожен із них представив своє бачення роботи на посаді очільника міського пологового будинку і відповів на питання присутніх. А відтак – почалося голосування.

У підсумку найбільше голосів членів конкурсної комісії – 4 з 7 – отримала Вікторія Пантьо. І стала першою жінкою-керівником в історії Ужгородського міського полового.

Після завершення конкурсу Роберт Горват так прокоментував його результат:

– У мене була інформація, що декотрі політичні сили, які не є представниками Ужгорода і Ужгородщини, хочуть «пропхати» свого кандидата в наш пологовий будинок. Але в підсумку конкурс пройшов чесно. Ми відстояли пологовий будинок Ужгорода, будемо сподіватися, там буде добра атмосфера, там будуть народжуватися маленькі ужгородці. І всі будуть здорові і щасливі, – підсумував Роберт Горват.

0312.ua

Нагадаємо, Трансляція із засідання в Ужгороді щодо обрання директора пологового будинку (ПРОГРАМИ КАНДИДАТІВ)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#директор УМПБ #пологовий #Вікторія Пантьо
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...