• Головна
  • Вперше в історії: молодіжна збірна України з футболу стала чемпіоном світу U-20 (ФОТО)
08:10, 16 червня 2019 р.

Збірна України з футболу (U-20) у фінальному матчі Чемпіонату світу перемогла однолітків з Південної Кореї з рахунком (3:1) і вперше в історії стала тріумфатором цього мундіалю.

Слід зазначити, що корейці з перших хвилин поєдинку почали пресингувати ворота збірної України. В одному з епізодів українець збив футболіста збірної Кореї у штрафному майданчику, шо призвело до пенальті у ворота Андрія Луніна, яке на 5-й хвилині реалізував Лі Канг Ін.

Проте українці відігралися вже на 34-й хвилині, забив Владислав Супряга.

У другому таймі збірна України взяла ініціативу на себе і двічі засумтили корейського голкіпера. Відзначився все той же Супряга. Він отримав пас на хід у штрафний майданчик, після чого чітко пробив у дальній кут воріт.

Остаточно вбив інтригу в матчі Георгій Цітаішвілі. До цього футболіст не мав забитих голів на турнірі. Але за хвилину до кінця матчу він підхопив м'яч на своїй половині, після чого пройшов вперед. Обігравши декілька суперників, гравець точно пробив у дальній кут воріт і забив 3-й гол.

Україна – Корея – 3:1

Голи: Супряга (34, 53), Цітаішвілі (89) – Лі Канг Ін (5, з пенальті).

Україна: Лунін, Бескоровайний, Бондар (к), Сафронов, Корнієнко, Конопля, Дришлюк, Хахльов (Чех, 56), Булеца (Кащук, 88), Супряга (Сікан, 63), Цітаішвілі.

Вперше в історії: молодіжна збірна України з футболу стала чемпіоном світу U-20 (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію