Ужгородська міськрада та UkraineInvest співпрацюватимуть в напрямку залучення інвестицій в місто (ФОТО)

В Ужгородській міській раді напередодні відбулася робоча зустріч заступника міського голови Ігоря Фартушка з представником Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні Андрієм Павлівим.
УжгоÑодÑÑка мÑÑÑкÑада Ñа UkraineInvest ÑпÑвпÑаÑÑваÑимÑÑÑ Ð² напÑÑÐ¼ÐºÑ Ð·Ð°Ð»ÑÑÐµÐ½Ð½Ñ ÑнвеÑÑиÑÑй в мÑÑÑо
УжгоÑодÑÑка мÑÑÑкÑада Ñа UkraineInvest ÑпÑвпÑаÑÑваÑимÑÑÑ Ð² напÑÑÐ¼ÐºÑ Ð·Ð°Ð»ÑÑÐµÐ½Ð½Ñ ÑнвеÑÑиÑÑй в мÑÑÑо

Також у зустрічі взяли участь начальник управління економічного розвитку міста Павло Логвінов та заступник начальника управління, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та туризму Василь Цап.

Зокрема, Андрій Павлів цікавився, у які галузі економіки міста можливе інвестування з боку закордонних компаній, а також окремими інвестиційними пропозиціями. Обговорювали й питання середньої заробітної плати та міграції робочої сили, браку висококваліфікованих кадрів, потреби іноземних компаній при запуску виробництва своєї продукції на території міста та регіону в цілому.

Ігор Фартушок розповів про основні соціально-економічні показники обласного центру та його переваги в географічному й логістичному розташуванні.

За підсумками зустрічі домовились про співпрацю між Ужгородською міською радою та UkraineInvest щодо можливостей і напрямів залучення іноземного капіталу, інвестицій транснаціональних компаній в економіку міста, згадали про незадіяний промисловий сектор, де більшість виробничих площ підприємств пустує та перебуває в пошуку іноземних компаній, які бажають інвестувати в машинобудівну, автомобілебудівну, електронну та деревообробну галузі.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Читайте також: В Ужгороді запрацював "Міський пікнік"

Ужгород гроші спрівпраця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
23 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі