Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО)

Викликати лікаря. Якнайшвидше. Це базова потреба людини. Для її задоволення в Україні впроваджується мобільний додаток "Докрадар" - інформує УП.

Завдяки додатку клієнт може викликати медичного спеціаліста за місцем свого знаходження, пише на своїй офіційній сторінці у Facebook хірург, директор "Українського медичного центру з безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України" Максим Циганок.

“Докрадар” дозволяє безкоштовно, через сервіс “Екстрений виклик” оперативно знайти найближчого до місця події рятівника, патрульного поліцейського або лікаря, для отримання потерпілим першої домедичної та медичної допомоги. Розуміючи, що найвищою цінністю є життя людини ми зробили так, щоб усього три кліки потерпілого у мобільному телефоні дозволили йому отримати фахову екстрену допомогу з визначеним GPS його місцезнаходженням" - йдеться у інформації.

Людина може отримати фахову екстрену допомогу лише за три кліки, а її місцезнаходження допоможе визначити GPS.

Цікаво, що додаток також дозволяє викликати приватних медиків, які працюватимуть із системою.

Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-1 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-2 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-3 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-4 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-5 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-6 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-7

Застосунок розроблено Державним підприємством "Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України" за допомогою фахівців МОЗ України, партнерських підприємств і організацій.

Використання додатку фахівцями

Лікарі, ДСНС, патрульна поліція та громадські організації, які відповідають за екстрену домедичну допомогу, можуть використовувати "Докрадар для спеціалістів", як джерело інформації про випадки, які потребують екстреного реагування.

Лікарі зможуть за допомогою додатка самостійно нормувати свій робочий час, ціну виклику та робоче навантаження.

Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-8 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-9 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-10 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-11 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-12 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-13 Українські фахівці розробили мобільний додаток, за яким можна викликати лікаря: Як та де завантажити (ФОТО), фото-14

Вже розпочав роботу мобільний додаток для Android.

Вихід мобільного додатку для iOS планується через декілька тижнів.

Поки інформації про те, що додаток офіційно схвалений МОЗ немає.

Додаток спеціаліста можна завантажити тут

Додаток клієнта можна завантажити тут

Докрадар мобільний додаток виклик медика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
111 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі