• Головна
  • У 50-річного закарпатця правоохоронці знайшли набої (ФОТО)
14:47, 8 червня 2019 р.

У 50-річного закарпатця правоохоронці знайшли набої (ФОТО)

У селі Сімер, що на Перечинщині, працівники поліції провели санкціонований судом обшук у будинку місцевого жителя. Поліцейські виявили та вилучили понад 140 набоїв різного калібру. За фактом розпочато кримінальне провадження

Вчора, 7 червня, в ході проведення операції "Зброя та вибухівка", на підставі ухвали суду, правоохоронці Перечинщини провели обшук у будинку мешканця села Сімер.

У підсобному приміщенні помешкання 50-річного чоловіка поліцейські виявили 142 набої різного калібру без маркування. Вилучені предмети направлено на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр в Закарпатській області.

У діях чоловіка вбачаються ознаки злочину, передбаченого статтею 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Усі обставини справи та походження вилучених набоїв з’ясовує слідство.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

У 50-річного закарпатця правоохоронці знайшли набої (ФОТО), фото-1

Читайте також: У 39-річного закарпатця правоохоронці вилучили набої та наркотики

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Набої #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ здійснює обшуки в територіальних центрах комплектування на Закарпатті (ВІДЕО)
Майже 400 тисяч гривень збитків: у Виноградові прокуратура викрила завищення ціни під час закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
У Великому Березному жінку та 9-річну доньку госпіталізували з підозрою на отруєння чадним газом
18 гривень при безготівковій оплаті й 23 готівкою: як реагують пасажири на нові тарифи в ужгородських автобусах (ВІДЕО)
Оголошення