08:40, 7 червня 2019 р.
Новим обранцям у владу потрібно наголосити на першочергових потребах області - Роланд Цебер
Депутат Ужгородської районної ради Роланд Цебер вважає, що президентські вибори яскраво висвітлили незадоволення українців існуючою владою та станом речей, який існує в країні.
"По суті, результати голосування часто називають електоральним Майданом і в цьому є значна правда. Тобто виборці вимагають рішучих змін, показали червону картку попередній владі і покладають великі надії на нову. Але для оновлення політичного класу недостатньо замінити одну гілку влади, хоч і дуже важливу. Необхідне перезавантаження" - ділиться Цебер.
На його думку, наступним кроком у цьому напрямку слугують парламентські вибори, які відбудуться вже 21 липня.
Закарпаття, в розрізі України, стало регіоном, де дії влади виборці оцінили надзвичайно критично, тому обранцям слід бути набагато уважнішими до настроїв краян і, зрештою, стати виразниками їх інтересів.
Узагальнюючи сказане, Роланд Цебер підкреслює, що треба наголосити на таких першочергових проблемах області, які має вирішити наступна Верховна Рада:
1. Корупція. Засилля старої бюрократичної системи, яка гальмує розвиток місцевих громад, недовіра до правоохоронної системи, судів, непрозорість бюджетних витрат, дозволів, ліцензій, державних закупівель, тощо.
2. Свобода пересування та вільного ринку праці. Активна економічна, культурна взаємодія з країнами Карпатського регіону та Європейської унії.
3. Прозорі й доступні митні правила, зокрема й на ринку автомобілів.
4. Пріоритетний розвиток Закарпаття, як рекреаційно-туристичного краю. Жорсткий контроль в галузі лісового господарства, сфер виробництва пов’язаних з втручанням в екосистему.
5. Врегулювання військового конфлікту на Сході країни. Мінімізація ризиків воєнних втрат та недопущення розповзання конфліктів в інші регіони.
6. Зважена мовна та релігійна політика. Забезпечення рівних можливостей для розвитку усіх національно культурних та релігійних громад при збереженні української мови, як єдиної державної.
7. Пріоритетне забезпечення транспортної інфраструктури. Дороги, залізничне, авіасполучення.
8. Інтенсивний розвиток місцевих громад та самоврядування. Переведення соціальної інфраструктури, дошкільної та середньої освіти, сімейної медицини у сферу відповідальності місцевих громад.
9. Демонополізація ринку комунальних послуг. Запровадження конкурентних відносин у сфері електричного, газового, водопостачання, вивозу сміття, тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:21, 28 вересня
05:44, 27 вересня
live comments feed...