Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 1 червня, Ужгород долучився до святкування Дня захисту дітей. Уся центральна частина міста на один день перетворилася на територію дитячих пустощів, щастя, радості і сміху.

Творчі, здібні, натхненні – діти навчалися і навчали, демонстрували свої таланти, зокрема, й кулінарні, грали і гралися, отримували нагороди і подарунки. Власне, це є чи не найвдалішим сценарієм до чудового дитячого свята.

Так, на головній сцені міста діти у рамках фестивалю «До-ре-мі-фа-солька» збирали бурхливі оплески своїми виступами. Поруч розгорнулося містечко творчості, де відбувалися різноманітні майстер-класи. Діти не лише малювали, фарбували, клеїли і складали, але й отримали первинні навички із надання першої невідкладної домедичної допомоги. А ще юні учасники свята й самі демонстрували свої уміння – чого лише вартує відтворений у пластиліні ужгородський пішохідний міст початку минулого століття!

А під духмяними липами на березі річки Уж відбувався фестиваль дитячих страв «Ням-Ням Фест». За задумом організаторів, колективи понад двох десятків дитсадків міста з однакової кількості продуктів приготували страви дитячого меню. Та вочевидь головною окрасою конкурсної локації була не їжа, а маленькі кухарі. З усіма притаманними атрибутами і в парадній уніформі вони презентували гостям свої смачні столи, запрошували до гостини та й самі із задоволенням смакували!

Без перебільшення, сьогодні місто було уособленням дитячого простору, який дзвенів сотнями голосів і сяяв усіма фарбами. Ті, хто не був задіяний у програмі свята, імпровізували від душі. Танці і співи, дружні обійми, рухливі ігри – щасливе дитинство було у фокусі батьківських телефонів та фотоапаратів. Усі присутні на площі Театральній та набережній Незалежності побачили, що наші діти дійсно талановиті, обдаровані, розумні і надзвичайно щирі у своїх емоціях. Саме це, мабуть, дорослі й мають захищати, оберігати, підтримувати і примножувати.

Катерина Ірха, спеціально для 0312.ua

Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-14 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-15 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-16 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-17 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-18 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-19 Про один день із безмежного дитячого щастя в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-20
День захисту дітей Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1510 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі