На Закарпатті випробують технологію штучного еко-снігу (ВІДЕО)

Міжнародна гірськолижна конференція на Свалявщині - на одному з туристичних курортів щороку збирається понад вісімдесят учасників – від власників тридцяти гірськолижних курортів України до виробників обладнання.

Цьогоріч підводили підсумки зимового сезону, обговорювали проблеми, а також новітні технології – зокрема, штучний, а точніше, технічний екосніг, який не завдає шкоди природі та здатний триматися при температурі мінус півтора градуси.

Хоча штучний сніг, який використовують на більшості курортів нині – не тане лише при чотирьох-п’яти градусах морозу. Для цього потрібна відповідна технологія, суміш та обладнання, випробувати все вже готуються на Свалявщині.

"Сніг, який вироблятиметься є повністю екологічний без хімічних домішків і відповідає всім європейським нормам. Ми розуміємо, що його можуть в якийсь момент спробувати на смак діти, проте називатимемо речі своїми іменами - це технічний сніг. Сподіваюсь, що сьогодні на конференції приймують правильне рішення, щоб запустити сезон якнайшвидше, бо це гроші", - сказав представник виробника комплексної системи насніження.

Більше в сюжеті Сіріус:

штучний еко-сніг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
537 переглядів в січні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі