
17:53, 6 травня 2019 р.
На Закарпаття для посилення кордону прибули додаткові резерви (ФОТО)
Військовослужбовці комендатури швидкого реагування та курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, які базуватимуться у Мукачівському прикордонному загоні, використовуватимуться для збільшення щільності охорони державного кордону. Основні зусилля резервів будуть зосереджені на кордоні з Румунією та Угорщиною, де з покращенням погодних умов у прикордонні особливо активізувалися протиправні елементи, які намагаються незаконно переправляти до сусідніх країн тютюнові вироби.
Аби ефективно виконувати завдання поблизу кордону, для прикордонних нарядів облаштували місця тривалого несення служби, що значно підвищить оперативність реагування на ті чи інші прояви протиправної діяльності у прикордонні.
Варто зазначити, що від початку року тільки на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Ділове» при спробі переміщення тютюнової контрабанди прикордонники Мукачівського загону затримали 17 осіб, вилучили майже 57 тисяч пачок сигарет, 2 транспортних засоби та 20 гідрокостюмів.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Термінал збору даних Zebra TC15: сучасне рішення для автоматизації складського обліку
Новини компаній
14:19
31 липня
Ужгород готується до школи: чому ортопедичні рюкзаки Kite – найкращий вибір для постави
Новини компаній
11:00
27 липня
Оголошення
14:47, 2 серпня
14:47, 2 серпня
14:47, 2 серпня
14:47, 2 серпня
14:47, 2 серпня