• Головна
  • На Закарпатті поліція затримала раніше судимого за тяжкі злочини іноземця (ФОТО)
17:04, 26 квітня 2019 р.

На Закарпатті поліція затримала раніше судимого за тяжкі злочини іноземця (ФОТО)

У ходi проведення операцiї «Мiгрант» спiвробiтники Управлiння стратегiчних розслiдувань полiцiї Закарпаття,  разом з фахiвцями мiграцiйної служби за наявною оперативною iнформацiєю, розшукали та затримали ранiше судимого кримiнального авторитета, який незаконно перебував в Українi. 

У рамках операцiї «Мiгрант» правоохоронцi Закарпаття, а саме працiвники Управлiння стратегiчних розслiдувань спiльно зi спiвробiтниками Державної мiграцiйної служби України, затримали кримiнального авторитета, який незаконно перебував в Українi.  

55-рiчний iноземець 12 рокiв вiдбував покарання у мiстi Дрогобич за розбої, вимагання та iншi тяжкi злочини. Пiсля звiльнення з мiсць позбавлення волi чоловiк мав вплив на кримiногенну ситуацiю в областi та Українi в цiлому. 

Сьогоднi, 25 квiтня, згiдно з постановою Восьмого апеляцiйного адмiнiстративного суду м.Львова, працiвники полiцiї Закарпатської областi затримали чоловiка. Порушника доставили до обласного управлiння Державної мiграцiйної служби України для складання вiдповiдного адмiнпротоколу.

Пiсля цього 55-рiчного чоловiка буде помiщено до пункту тимчасового перебування iноземцiв та осiб без громадянства, якi незаконно перебувають в Українi, з подальшим видворенням за межi України.

Вiддiл комунiкацiї полiцiї Закарпатської областi

Читайте також: Полiцiя розшукує 41-рiчну ужгородку, з якою донька втратила зв'язок у лютому

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #поліція #злочин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...