11:00
Вчора
33 роки відділяють нас від найбільшої техногенної катастрофи за всю історію ядерної енергетики у світі – аварії на Чорнобильській АЕС.
Як повідомляє Ужгородська міська рада, вшанувати героїв, які ліквідовували аварію, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, сьогодні в Ужгороді прийшли керівники області, міста, представники правоохоронних структур, громадських організацій, учасники ліквідації аварії, молодь, духовенство.
На площі Дружби народів біля пам'ятника закарпатським ліквідаторам відбувся мітинг-реквієм, присутні поклали квіти до пам'ятника та вшанували пам'ять загиблих і жертв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання.