• Головна
  • Закарпатські митники вилучили в українця автомобіль набитий цигарками
20:14, 24 квітня 2019 р.

Закарпатські митники вилучили в українця автомобіль набитий цигарками

Натомiсть позбувся автiвки, iнформує ДФС у Закарпатськiй областi.

Сьогоднi, 24 квiтня 2019 року, на митному посту "Тиса" працiвники Закарпатської митницi ДФС припинили незаконне вивезення до країн Європейського Союзу тютюнових виробiв. Українець прямував до iталiї на автомобiлi "MERCEDES-BENZ SPRINTER".

Громадянин проходив митний контроль "червоним коридором". При усному опитуваннi заперечивши наявнiсть у нього будь-яких товарiв в обсягах, що пiдлягають обов'язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та пiдпадають пiд встановленi законодавством заборони, або обмеження при перемiщеннi через митний кордон України.

На пiдставi наявностi ознак облаштування транспортного засобу спецiально виготовленими сховищами, працiвники митницi прийняли рiшення про проведення повного огляду автомобiля.

Вiдтак в ходi здiйснення митного огляду у транспортному засобi митники спiльно з прикордонниками виявили 651 пачку цигарок українського виробництва рiзних торгових марок. Тютюновi вироби були прихованi у спецiально виготовленому сховищi пiд заднiм сидiнням автомобiля у виглядi подвiйного днища.

Українець вчинив дiї, спрямованi на перемiщення товарiв через митний кордон України з приховуванням вiд митного контролю, тобто з використанням спецiально виготовлених сховищ.

Зазначенi дiї мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статтi 483 Митного кодексу України.

Наразi складено протокол про порушення митних правил. Автомобiль вартiстю майже 227 тис грн та цигарки вартiстю майже 25 тис. грн вилучено до рiшення суду.

Читайте також: Закарпатському "водолазу", якого затримали на кордоні з Румунією призначили 8,5 тис гривень штрафу (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #контрабанда #цигарки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...