• Головна
  • Москаль до закарпатців, які голосували за Зеленського: "ви пошкодує про це"
16:41, 24 квітня 2019 р.

Москаль до закарпатців, які голосували за Зеленського: "ви пошкодує про це"

Геннадiй Москаль вважає, що жителi Закарпаття, якi вiддали свої голоси на президентських виборах за Володимира Зеленського, незабаром пошкодують про своє рiшення.

Про це вiн заявив "Радiо НВ", коментуючи результати другого туру голосування, згiдно з якими шоумена пiдтримали близько 80% мiсцевих жителiв.

"Полiтичний грип покосив людей. Що ми можемо тут вдiяти? Це вже було з Ющенком, з Януковичем... Такий масовий психоз... Ось сьогоднi запитаєте про Ющенка, вам ще й нагрубити можуть, якщо ви скажете, що ви його прихильник. Точно таке ж буде через дуже короткий час, коли хтось скаже, що був прихильником Зеленського. Може ще й у морду отримає", - розповiв глава ОДА. За його словами, команда Зеленського не зможе виконати обiцянок, якi були данi виборцям пiд час передвиборної кампанiї, i вже зараз вiдмовляється вiд взятих на себе зобов’язань.

"Навiщо дурницi писати на бiгбордах, що "21 (квiтня - ред.) - кiнець бiдностi"? Ну i що? Ось уже два днi – ми стали багатшими? Зараз вся команда каже: "Це не наше, це не наше...". Продукти, дороги – "не наше". Ну так чого ж ви цим били чинного президента Петра Порошенка, а самi вже говорите, що це не ваше. Завтра вони скажуть, що вiйна теж "не наше", – вважає Москаль.

При цьому вiн зазначив, що, незважаючи на це, "люди асоцiюють президента з усiма процесами, якi вiдбуваються всерединi країни".

"Крiм порожнечi я нiчого не бачу. Я думаю, отримавши цю владу, вони самi навiть не знають, що з нею робити. Але це їх проблеми. Я у зелений колiр не перефарбовувався, не перефарбовуюся, i не буду перефарбовуватися. Я подивлюся свiй гардероб , якщо є щось зелене, я спалю", – додав керiвник Закарпаття.

У той же час Москаль пiдкреслив, що його вiдставка продиктована вимогою закону.

"Це передбачено законом про мiсцевi державнi адмiнiстрацiї. Перемiг би Порошенко, я також мав би писати заяву про складання повноважень, тому що закон прямо передбачає, що глава ОДА призначається на посаду на перiод повноважень президента, i має скласти свої повноваження перед новообраним президентом. Ось i все. Це чiтка вимога закону, i хто там тягне, тiльки провокує пiдозри у суспiльствi", – пояснив вiн.

Читайте також: Геннадій Москаль припустив причину поразки Порошенка на Закарпатті (ФОТО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Москаль #Зеленський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...