• Головна
  • Школи дистанційного навчання в Ужгороді
Новини компаній
11:00, 26 квітня 2019 р.

Школи дистанційного навчання в Ужгороді

Новини компаній

Чи можливо дистанційне навчання в школі в Україні? До якої школи дистанційного навчання можна віддати дитину в Ужгороді? Як проходить навчання в школі дистанційного навчання в Ужгороді? Чи потрібні якісь спеціальні підстави або документи для навчання дистанційно?

Дистанційне навчання: кому це буде цікаво?

Сучасні державні школи, як і рівень викладання в них, критично оцінюються багатьма фахівцями, ВУЗами та учнями. На адресу самої системи освіти все частіше звучать аргументовані зауваження, а батьки все частіше намагаються знайти альтернативи для своєї дитини. Якщо в великих містах або столиці можна спробувати найти сильнішу школу, то в регіонах ситуація набагато складніша.

Крім того, медичні показання, рання профорієнтація, особливі потреби або здатності, складність адаптації до колективу, постійне проживання за кордоном або часті переїзди - це зазвичай несумісно з денною формою. Все це формує потребу в альтернативі державним школам, можливості отримати якісну освіту без щоденного відвідування освітнього закладу.

Дистанційні школи в Ужгороді

Дистанційна форма навчання - це ще молодий напрямок в Україні. Найбільш швидко і ефективно зарубіжний досвід в цій сфері змогли адаптувати приватні ліцеї, гімназії та школи. Завдяки більшій свободі і фінансової гнучкості таким проектам вдалося забезпечити своїх вихованців сучасною учбовою базою, кращими відео лекціями і авторськими системами.

Державний сектор також прагне впроваджувати передові форми і методики. Тут склалася досить суперечлива ситуація. З одного боку в Україні існують спеціалізовані навчальні заклади, в яких є і досвід, і матеріальна база для повноцінного дистанційного учбового процесу. Але шкіл, які можуть похвалитися такими досягненнями - одиниці, в той час як більшість нововведень, за останні роки, є скоріше «надбудовою» і мають допоміжне значення для основної, очної форми.

І хоча в Ужгороді практично немає подібних самостійних проектів, жителі міста не обмежені у виборі передових дистанційних шкіл Києва, Одеси чи Харкова без переїзду:

  • Освітній Центр «Оптіма»

Завдяки оптимальному поєднанню сучасних учбових матеріалів, авторських методик та зусиль талановитих педагогів, «Оптіма» стала однією з найкращих шкіл дистанційного навчання в Україні. Спираючись на європейський досвід, вона пропонує якісне шкільне навчання міжнародного рівня, гнучку графік, можливість подати документи і почати навчання без особистого відвідування школи.

Форма: дистанційна, екстернат і «суперекстернат» (2 класу за рік), з 1 по 11 клас

Як вступити: Для 1-9 класу необхідно лише тоді заяву від батьків або опікунів, для старших 10-11 класів буде потрібно свідоцтво про освіту.

Вартість: 3000 гривень / місяць

Документ про закінчення: свідоцтво (9-й клас) і атестат (11-й клас) про освіту державного зразка.

Детальніше про школу:https://optima.school/

  • Приватна школа «Афіни»

Для вступу до «Афін» українським школярам не доведеться їхати до Греції, достатньо лише надати заяву в відому київську школу. У порівнянні з «Оптима», «Афіни» також пропонують високу якість навчання, участь в міжнародних програмах і олімпіадах, проте коштуватиме батькам значно дорожче, вартість навчання тут може доходити до 90 тис. гривень на рік.

Особиста присутність: проміжні атестації в Афінах передбачають особисту присутність учня тричі на рік (крім ДПА).

  • НВК «МІР»

Майстерня Індивідуального Розвитку – є одним з провідних харківських проектів, який допоможе учням з 1 по 11 клас отримати якісну освіту як денно, так і дистанційно. «МІР» співпрацює з найвидатнішими педагогами Харкова, пропонує можливість взяти участь в міжнародних освітніх та просвітницьких проектах, олімпіадах та змаганнях.

Як вступити: Для молодших і середніх класів, як і в «Оптіма» тут потрібна тільки заява.

Особисте відвідування: для вихованців «МІР» передбачено особисте щонайменше ніж 2 рази на рік.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...