• Головна
  • На Закарпатті підприємець розвів лікарню на дорогий кейтеринг
16:19, 22 квітня 2019 р.

На Закарпатті підприємець розвів лікарню на дорогий кейтеринг

Комунальне некомерцiйне пiдприємство «Мукачiвська центральна районна лiкарня» пiдписало договiр з пiдприємцем Володимиром Сабовим на кейтеринговi послуги за 1,5 млн грн. Про це стало вiдомо з сайту електронних закупiвель Prozorro.

На торгах змагалися чотири пiдприємцi – Петро Бабинець, Галина Торонi, Марина Марко та переможець Володимир Сабов. Найдешевшу пропозицiю (1,44 млн грн) запропонував Бабинець, однак його вiдхилили через вiдсутнiсть потрiбних документiв. Наступну вигiдну цiну (1,45 млн грн) запропонувала пiдприємниця Торонi, але її замовник також вiдхилив. Вiдтак районна лiкарня пiдписала договiр з переможцем Сабовим, пропозицiя якого була на 49,5 тис. грн дорожчою.

Конкуренти Сабов та Торонi завантажили документи з однаковим дефектом друку або сканування. Крiм цього, цих учасникiв пов’язує товариство «Натурпродукт», яке належить батьковi та сину Михайлам Боднарам. Пiдприємець Сабов має з цiєю фiрмою спiльного водiя, а пiдприємниця Торонi – iнженера-технолога. Також Сабов орендує Боднара-молодшого примiщення та технiку.

Галина Торонi зареєстрована як пiдприємець у серпнi 2018 року. Володимир Сабов веде дiяльнiсть з листопада 2017 року. Учасники вперше зустрiчаються на торгах.

Протягом 2018-2019 рокiв Галина Торонi не отримала жодного замовлення, Володимир Сабов пiдписав лише поточний договiр.

Згiдно з угодою, пiдприємець постачатиме продукти для пацiєнтiв районної лiкарнi за 36 грн/комплект протягом 2019 року.

Читайте також: Ремонт одного кiлометра вулицi Собранецької в Ужгороді коштуватиме 10 млн грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #тендер #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...