22:03, 18 квітня 2019 р.
На Ужгородщині з`явився міст закоханих (ВІДЕО)
Таку назву переправа отримала ще в 30-х роках минулого століття, адже тут неподалік замку нерідко призначали побачення закохані пари. Після реконструкції переправи планують облагородити територію біля каналу та встановити лавиці.
Коли саме тут був побудований канал та міст через нього – вже не пам’ятають навіть місцеві старожили. Та як тоді, так і зараз вони мали важливе стратегічне значення. Канал не так давно очистили, вирішили відновити і саму переправу. Участь у цьому брали і сільська рада, і «Закарпаттяобленерго», і місцеві підприємці.
Пов’язано з цим мостом і багато романтичних історій, які переповідали з вуст в уста тутешні жителі. Нині міст вже виглядає як новий. А от територію поруч ще лише планують облагородити та встановити лавиці, а згодом – проводити різноманітні масові заходи.
Зараз в селі роблять ставку на розвиток туризму, каже сільський голова Михайло Лаба, адже цікавих родзинок тут вистачає. Зупинятись на досягнутому тут не збираються. Обіцяють: попереду ще багато нових ідей та реалізованих проектів.
Більше дивіться в сюжеті М-студіо:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...