• Головна
  • В період "Сезону тиші" на Закарпатті посилено заходи державного контролю
16:03, 18 квітня 2019 р.

В період "Сезону тиші" на Закарпатті посилено заходи державного контролю

В період "Сезону тиші" на Закарпатті посилено заходи державного контролю

З метою охорони середовища iснування, умов розмноження та шляхiв мiграцiї диких тварин в перiод їх масового розмноження з 1 квiтня до 15 червня 2019 року на територiї областi триватиме “Сезон тишi”.

Згiдно ст. 39 Закону України «Про тваринний свiт» у перiод тишi забороняється проведення робiт та заходiв, якi є джерелом пiдвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робiт, феєрверкiв, санiтарних рубок лiсу, використання моторних маломiрних суден, проведення ралi та iнших змагань на транспортних засобах). Пiдприємства, установи, органiзацiї i громадяни при здiйсненнi будь-якої дiяльностi, що впливає або може вплинути на стан тваринного свiту, зобов’язанi забезпечувати охорону середовища iснування, умов розмноження та шляхiв мiграцiї тварин.

Згiдно ст. 87 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення за порушення вимог щодо охорони середовища перебування i шляхiв мiграцiї, переселення, аклiматизацiї та схрещування диких тварин передбачено накладення штрафу на громадян вiд 510 до 850 грн та на посадових осiб - вiд 850 до 1190 грн. Також невжиття заходiв щодо запобiгання загибелi диких тварин, погiршенню середовища їх перебування та умов мiграцiї або добування диких тварин, якi зазнають лиха, тягне за собою накладення штрафу вiд 850 до 1190 грн, повiдомили у Державнiй екологiчнiй iнспекцiї  у Закарпатськiй областi.

Джерело

Читайте також: Президент розповiв про конфлiкт iнтересiв у штабi свого опонента

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #тварини #природа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...