• Головна
  • Хто заможніший - податківці чи прикордонники? Журналісти порівняли декларації очільників відомств на Закарпатті
21:30, 17 квітня 2019 р.

Хто заможніший - податківці чи прикордонники? Журналісти порівняли декларації очільників відомств на Закарпатті

Раніше Сайт міста Ужгорода 0312.uaуже писав про те, які статки задекларували очільники Ужгорода та Мукачева, голови Закарпатських ОДА та обласної ради, а також очільники правоохоронних служб області. Ми продовжуємо серію матеріалів, у яких наші журналісти розглядають декларації чиновників та інших осіб, які перебувають при владі на Закарпатті. Цього разу розглядаємо декларації за 2018 рік митників і прикордонників: позаяк на Закарпатті – два прикордонні загони, а регіональне управління охоплює всю західну Україну, ми розглянемо декларації очільників Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, а також очільника ДФС у Закарпатській області.

Юрій Михайлюк

Начальник Чопського прикордонного загону проживає в Ужгороді разом із дружиною Наталією та двома доньками – Анастасією та Вікторією.

Серед об’єктів нерухомості у нього вказані земельна ділянка на Харківщині, службова квартира в Ужгороді на 36,7 м2 та ще одна квартира в обласному центрі Закарпаття (площею трохи менше 70 м2), власником якої є третя особа – Валентин Лукянчук. Стосовно транспортних засобів, то у декларації зазначено 1 легковий автомобіль Volkswagen Passat, який належить дружині. Цінні папери та корпоративні права відсутні.

Стосовно доходів, то за основним місцем роботи Юрій Михайлюк отримав 272 тисячі 222 гривні. Його дружина, що працює у тій же військовій частині (прикордонному загоні) отримала 130 тисяч 080 гривень заробітної плати. Також пані Наталія отримала трохи більше 3-х тисяч гривень соціальної виплати від соцзахисту Сумської міської ради; Юрій Михайлюк отримав 1265 гривень одноразової допомоги від соцзахисту в Чопі. Подружжя отримало також і проценти з «Приват Банку» - майже 17 тисяч у Наталії Сергіївни та 3,5 тисячі у Юрія Олександровича.

Також у декларації вказані кошти, що зберігаються на банківських рахунках у «Приват Банку»: загальна сума коштів пана Юрія становить 115 тисяч гривень, пані Наталії – 157 тисяч.

Павло Шварцман

Очільник Мукачівського прикордонного загону Павло Шварцман проживає в Мукачеві; серед членів родини у нього зазначені дружина Любов, падчерка Анастасія та син Матвій.

Павло Георгійович вказав у декларації, що має земельну ділянку на Хмельниччині. Також вказана і невелика квартира (50 м2) у Мукачеві – втім, незазначено, хто саме є її власником. Автомобіль є лише у дружини Любові – легковик CitroenC3Picasso, який вона надала у користування чоловікові. Цінні папери та корпоративні права відсутні.

За 2018 рік Павло Шварцман отримав 240 тисяч 477 гривень зарплати за основним місцем роботи. Також від соцзахисту у Мукачеві йому надійшла разова допомога учасникам бойових дій у розмірі 1265 гривень. Його дружина Любов задекларувала 10 тисяч 320 гривень соціальної допомоги по догляду за дитиною та 11 тисяч 601 гривню аліментів. Грошові активи у родини не вказані.

Олексій Петріченко

Начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко є чи не найбагатшим із цієї трійки – принаймні, відповідно до публічних декларацій. Проживає в Ужгороді, має дружину Наталію та двох доньок – Дарину та Софію.

Серед об’єктів нерухомості у щорічній звітній декларації вказаний житловий будинок на 112 м2 в Ужгороді, який перебуває у спільній власності Олексія Петріченка з родичами (імовірно, батьками), а також земельна ділянка, що належить дружині. Крім того, в Ужгороді подружжя будує ще один дім – загальною площею 109 м2. Про це зазначено у пункті декларації про обєкти незавершеного будівництва. У власності дружини, Наталії Петріченко, є також легковий автомобіль Mazda 3, яким користується пан Олексій.

Однак, цікаво, що щорічна звітна декларація була подана 26 березня, а вже наступного дня, 27 березня, Олексій Петріченко придбав квартиру (89 м2) та 2 гаражі в Ужгороді- про це до НАЗК на початку квітня було подане окреме повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.Втім, наразі невідомо, хто в документах зазначається власником новопридбаної нерухомості.

Серед корпоративних прав зазначається, що Олексій Петріченко має 3,3% від загального капіталу ОК «Житлово - будівельний кооператив Оберіг» - саме тут, до речі, наприкінці березня він і придбав квартиру та два гаражі, про які ми писали вище.

Стосовно ж доходів, то минулого року Олексій Петріченко отримав 342 тисячі 244 гривні зарплати за основним місцем роботи. Його дружина за роботу у ПАТ «Банк Михайлівський» отримала трохи більше 10-ти тисяч гривень. Також вона отримала 27 821 допомоги при народженні та по догляду за дитиною, і 13 тисяч 798 гривень соцвиплат з місця роботи. З Ощадбанку Наталія Петріченко отримала 35 тисяч 461 гривень процентів. Також зазначається, що пані Наталія продала рухоме майно, від чого отримала 420 тисяч гривень.

Усі грошові активи, що зазначаються в декларації, теж належать дружині – це 340 тисяч гривень на рахунку в Ощадбанку, а також 50 тисяч доларів та 15 тисяч євро готівки.

Сайт міста Ужгорода 0312.ua продовжуватиме переглядати і порівнювати декларації закарпатців, що перебувають на керівних посадах, тож стежте за нашими оновленнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дфс #митники #прикордонники #декларація #закарпаття #ужгород #мукачево
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...