• Головна
  • «Заднiй хiд» у питаннi «ПриватБанку» викличе глибоку кризу в Українi - Петро Порошенко
16:11, 15 квітня 2019 р.

«Заднiй хiд» у питаннi «ПриватБанку» викличе глибоку кризу в Українi - Петро Порошенко

«Заднiй хiд» у питаннi «ПриватБанку» викличе глибоку кризу в Українi – Президент України Петро Порошенко застерiгає, що змiна позицiї держави у питаннi «ПриватБанку», на що натякають i чого прагнуть його колишнi власники, спричинить глибоку економiчну кризу i в країнi, i у вiдносинах з мiжнародними фiнансовими органiзацiями, партнерами України.

Про це Глава держави заявив пiд час зустрiчi з представниками вiтчизняного та iноземного бiзнесу. «Я був шокований вимогою двохмiльярдної компенсацiї – два мiльярда доларiв, за «ПриватБанк».

Це питання вже на столi. Це те, що нас чекає», – сказав Глава держави. Вiн зауважив, що так само пiднiмається i питання позову до суду щодо визнання незаконною нацiоналiзацiї банку. «Рiзкi рухи щодо банку створюють певнi загрози коштам його численних клiєнтiв. Рiшення на користь колишнього власника стане потужним ударом по спiвпрацi з Мiжнародним валютним фондом. Спроба нацiоналiзацiї «ПриватБанку», якою ми, нагадаю, врятували кошти бiльше 22 мiльйонiв вкладникiв, 22 мiльйонiв громадян України», – заявив Президент.

Президент пiдкреслив, що iдея розвитку подiй, якi призведуть до дефолту, йому нiколи не подобалася i не подобається, тож свого часу було ухвалено рiшення про нацiоналiзацiю «ПриватБанку». «Наголошую – вона не подобається менi i не подобалася всi п’ять рокiв. i я дуже дякую i колегам з Верховної Ради України, i партнерам з Уряду на чолi з обома Прем’єр-мiнiстрами, в тому числi з Володимиром Гройсманом, якi докладали максимум зусиль для того, щоб нашою спiльною командою уникнути кризи, забезпечити макрофiнансову стабiльнiсть, макроекономiчну стабiлiзацiю», – сказав Президент.

Не додають стабiльностi в державi i натяки на спробу дострокового розпуску Верховної Ради в разi змiни Президента. «Цi заклики вже пролунали», – зауважив вiн. «Що це означає? Я хочу, щоб розмова в нас теж була вiдвертою.

Це означає тривалу полiтичну кризу, тривалу паузу у стосунках з партнерами, що поставить пiд питання нашу здатнiсть подолати пiковi борговi навантаження, якi лягають на нашу країну цього року, особливо у травнi i вереснi», – пiдкреслив Президент.

Читайте також: Президент Петро Порошенко запропонував Володимиру Зеленському подискутувати в ефірі телеканалів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #президент #ПриватБанк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...