• Головна
  • У ДФС нагадують закарпатцям про термін для розмитнення "євроблях"
17:04, 15 квітня 2019 р.

У ДФС нагадують закарпатцям про термін для розмитнення "євроблях"

З 24 травня 2019 року вступають в дiю норми щодо посилення адмiнiстративної вiдповiдальностi за порушення вимог законодавства при перемiщеннi транспортних засобiв з iноземною реєстрацiєю в митних режимах тимчасового ввезення i транзиту.

У власникiв автомобiлiв на iноземнiй реєстрацiї при оформленнi транспортних засобiв є можливiсть скористатися умовами перехiдного перiоду, який триватиме до 23 травня 2019 року включно.

Посилення санкцiй за перевищення термiнiв транзиту та тимчасового ввезення авто на iноземнiй реєстрацiї передбачено новими нормами митного кодексу, якi вступають в силу з 24 травня 2019 року. Максимальний розмiр штрафу складає 170 тис. грн за перевищення вiдповiдних термiнiв понад 30 днiв.

Також статтею 469 Митного кодексу України передбачено вiдповiдальнiсть за передачу автомобiля на iноземнiй реєстрацiї у володiння, користування або розпорядження особi, яка безпосередньо його не ввозила. Розмiр штрафу складає 34 тис. гривень.

За словами Миколи Ясевича, заступника начальника Закарпатської митницi ДФС, протягом 90-денного перiоду пiльгової ставки акцизного податку, пропорцiя оформлення транспортних засобiв на iноземнiй реєстрацiї складала 74% вiд загальної кiлькостi оформлених авто, наразi це тiльки 16%. Пiсля 22 лютого Закарпатською митницею здiйснено оформлення 101 так званих «євроблях» за якi сплачено понад 52 млн гривень.

– До 24 травня, оскiльки дiє перiод 180 днiв пiсля набрання чинностi 25 листопада 2018 року Закону України №2612-VII, транспортнi засоби на iноземнiй реєстрацiї можна оформити за повними ставками. Пiсля цього набувають чинностi санкцiї щодо перебування таких транспортних засобiв на територiї України з порушенням термiну транзиту та тимчасового ввезення.

Йде мова про транспортнi засоби з iноземною реєстрацiєю, якi були ввезенi на територiю України до набрання чинностi змiн до Митного кодексу України.

Тi транспортнi засоби з iноземною реєстрацiєю, якi будуть ввозитися громадянами на територiю України на термiн понад 30 днiв, мають бути поставленi на облiк – зареєстрованi, в органах МРЕО протягом 10 днiв з дня ввезення, – наголосив Микола Ясевич.

Змiни до Кодексу про адмiнiстративнi правопорушення, внесенi згаданим законом, встановлюють вiдповiдальнiсть за керування водiєм автомобiлем, незареєстрованим або неперереєстрованим в установленому порядку. Штраф складає 170 гривень. Повторне протягом року вчинення аналогiчного порушення матиме наслiдком застосування до порушника штрафу розмiром 17 тис. грн та позбавленням права керування транспортними засобами на один рiк.

Нагадуємо, що до вступу в дiю норм щодо посилення адмiнiстративної вiдповiдальностi за порушення при перемiщеннi ТЗ в митних режимах тимчасового ввезення i транзиту залишилося 39 днiв.

ДФС у Закарпатськiй областi

Читайте також: Після закінчення пільгового періоду закарпатці розмитнили сто одну "євробляху"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #євробляхи #ДФС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...