• Головна
  • На Закарпатті розгорнувся скандал через події на ОВК № 69 (ФОТО, ВІДЕО)
14:02, 13 квітня 2019 р.

На Закарпатті розгорнувся скандал через події на ОВК № 69 (ФОТО, ВІДЕО)

На ОВК №69 iз центром у мiстi Мукачево розгорається скандал. Його фiгурант – Михайло Сенина, який являється чоловiком Марини Марценюк, голови ОВК ТВО №69 пiд час проведення першого туру виборiв президента.

Ðлив пеÑÑоналÑÐ½Ð¸Ñ Ð´Ð°Ð½Ð¸Ñ? ÐÐÐ â69 в епÑÑенÑÑÑ ÑкандалÑ

Ðлив пеÑÑоналÑÐ½Ð¸Ñ Ð´Ð°Ð½Ð¸Ñ? ÐÐÐ â69 в епÑÑенÑÑÑ ÑкандалÑ

Як зазначає член окружної виборчої комiсiї Сергiй Носалюк, до самої комiсiї пан Михайло не має нiякого вiдношення. Вiдповiдно, вiн не має права будь-якого доступу до документiв ОВК.

Однак, Сергiй Носалюк став свiдком того, як Михайло Сенина навiдався до "Укргазбанку" iз  коробкою, «яка дуже схожа на ту, яку видавали членам ДВК». Що цiкаво, зайшов вiн прямо у кабiнет начальника вiддiлення банку i коробку там залишив.

При цьому самої начальницi вiддiлення, як стверджує пан Носалюк, в той час на роботi не було. «Тобто, Михайло Сенина почуває себе як дома не лише в ОВК, а й у банку, який дивним чином пов’язаний з ОВК», – зазначає член окружної виборчої комiсiї.

Варто вiдзначити, що напередоднi, завдяки члену ОВК Олесi Габовда, Сергiй Носалюк отримав у своє розпорядження фото, як вiн зазначає, «дивного договору», який пiдписала дружина пана Михайла – Марина Марценюк вiд iменi окружної виборчої комiсiї.

Згiдно пiдписаного нею договору, всi члени ДВК (а це понад 2 000 осiб) повиннi отримувати виплати заробiтної плати через рахунки, якi вiдкриваються їм у вiддiленнi «Укргазбанку».

«Зауважу, що нi вiд кого з членiв ДВК, як i вiд членiв ОВК, не було отримано дозволу на те, щоб їхнi персональнi данi були переданi третiм особам, в тому числi i будь-яким банкам.

Крiм того, за всi роки, виплата зарплат членам ДВК здiйснювалась через голiв ДВК, якi пiд вiдомiсть на пiдставi договору про матерiальну вiдповiдальнiсть, виплачували грошi за мiсцем знаходження ДВК. А тепер виходить так, що без вiдома людей їм оформили картки та рахунки в банку», – мовить Сергiй Носалюк.

Також член ОВК уточнює, що «це ставиться як необхiдна умова, бо «iнакше ви не отримаєте грошей».

«Тобто людей вводять в оману i шахрайським способом оформляють на них банкiвський продукт», – стверджує пан Сергiй.

5cb072903d565-1.jpg

5cb072903d565-1.jpg

5cb072999c24f-2.jpg

5cb072999c24f-2.jpg

5cb072a1f15bd-3.jpg

5cb072a1f15bd-3.jpg

5cb072a9c222b-4.jpg

5cb072a9c222b-4.jpg

Представник банку уникає розмови про те, чи передбачена у банку бонусна програма за залучення клiєнтiв. Однак у коментарях один iз користувачiв зазначає, що це «стандартна схема отримання бонусiв».

5cb0709dd5fc6-unnamed.jpg

5cb0709dd5fc6-unnamed.jpg

Читайте також: Напружено та знервовано: мiж Порошенко та Зеленським вiдбулась публiчна розмова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #вибори #голосування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...