• Головна
  • На Закарпатті 18 службовців місцевого лісгоспу притягнуто до дисциплінарної відповідальності за корупцію
17:57, 11 квітня 2019 р.

На Закарпатті 18 службовців місцевого лісгоспу притягнуто до дисциплінарної відповідальності за корупцію

Рахiвським вiддiлом Тячiвської мiсцевої прокуратури на початку цього року внесено подання на пiдставi ст. 65 ЗУ "Про запобiгання корупцiї" керiвнику одного з мiсцевих лiсгоспiв щодо проведення службового розслiдування за фактами порушень вимог фiнансового контролю окремими, пiдпорядкованими йому службовими особами.

Мова йде про неподання чи несвоєчасне подання окремими працiвниками лiсгоспу декларацiй осiб, уповноважених на виконання функцiй держави або мiсцевого самоврядування, або внесення ними до поданих Е-декларацiй недостовiрних вiдомостей.

За результатами розгляду вказаного подання та проведеного службового розслiдування до дисциплiнарної вiдповiдальностi притягнуто 18 службових осiб лiсництва.

Прокуратурою, як спецiально уповноваженим суб’єктом у сферi протидiї корупцiї i надалi вживатимуться заходи до притягнення до передбаченої законом вiдповiдальностi осiб за вчинення корупцiйних та пов’язаних з корупцiєю правопорушень.

Довiдково: вiдповiдно до ст. 59 Закону України «Про запобiгання корупцiї» вiдомостi про осiб, яких притягнуто до кримiнальної, адмiнiстративної, дисциплiнарної або цивiльно-правової вiдповiдальностi за вчинення корупцiйних або пов’язаних з корупцiєю правопорушень, а також про юридичних осiб, до яких застосовано заходи кримiнально-правового характеру у зв’язку з вчиненням корупцiйного правопорушення, вносяться до Єдиного державного реєстру осiб, якi вчинили корупцiйнi або пов’язанi з корупцiєю правопорушення.

Прес-служба прокуратури Закарпатської областi

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #корупція #відповідальність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...