• Головна
  • Відомі результати мiжнародного конкурсу "Royal Beauty", що проходив в Ужгороді (ФОТО)
20:24, 11 квітня 2019 р.

Відомі результати мiжнародного конкурсу "Royal Beauty", що проходив в Ужгороді (ФОТО)

В Ужгородi вiдбувся  Royal Beauty - Кубок Карпат 2019. Щорiчний Мiжнародний конкурс та виставка-ярмарок iндустрiї краси з року в рiк стає популярнiшим та збирає фахiвцiв iндустрiї краси кiлькох країн. Проходили усi заходи на територiї спорт-арени "Золота Гора" (с. Барвiнок). 

У програмi цьогорiчного заходу традицiйно вiдбувалися конкурси професiоналiв та любителiв iндустрiї краси. Змагалися кращi перукарi, вiзажисти, майстри нiгтьової естетики з рiзних країн свiту та України. Оцiнювали роботи конкурсантiв професiйнi суддi мiжнародного класу. 

«Вчетверте ми вже проводимо Royal Beauty - Кубок Карпат. Майстри приїхали не тiльки з цiлої України, але й з Угорщини та Румунiї,- розповiдає Аттiла Федик, один з органiзаторiв свят. - Цього року поменшало учасникiв перукарської майстерностi, але побiльшало фахiвцiв нiгтьової естетики i вiзажу. Загалом приїхало близько 200 майстрiв, вони могли змагатися одночасно у кiлькох номiнацiях. Найбiльше номiнацiй у нiгтовiй естетицi. Цього року це рекорд. i є новинка-- моделювання брiв. Лешмейкери (майстри з моделювання брiв) дуже чекали цього. По Українi цей напярмко стає дуже популярним.  Суддi враженi рiвнем усiх майстрiв, дуже хорошi роботи».

Учасники показували свою майстернiсть у таких  конкурсах: "жiноча зачiска",  "чоловiча зачiска",  "нiгтьова естетика",  "моделювання брiв", "вiзаж". Не менш цiкавими були майстер класи вiд стилiста Валентина Ломова, зокрема, процес створення декiлькох вишуканих вечiрнiх образiв та сучасних експрес укладок. У програмi також авторське шоу феєричних зачiсок вiд вiдомого перукаря Adriana Popescu з Румунiї, яке завоювало всю Європу. А також модний показ дизайнера Viki Mindak Designer, кожна колекцiя якої складається з надзвичайно нiжних та смiливих образiв для нареченої. 

Також вiдбулася виставка ярмарок iндустрiї краси Royal Beauty - Кубок Карпат де компанiї представляли свої новинки продукцiї. Наприкiнцi заходу органiзатори оголосили переможцiв конкурсу у кожнiй з номiнацiй.  Переможцi Royal Beauty - Кубок Карпат 2019 отримали цiннi призи та подарунки вiд спонсорiв, а також кубки, медалi та грамоти за свої досягнення на чемпiонатi.

Окремо видiлили володарiв Гран-Прi. То ж найвищу нагороду отримали у номiнацiях: «Нiгтьова естетика»- Марина Миньо (Ужгород), «Моделювання брiв»- Ганн iсаєвич (Ужгород), «Вiзаж» - Анна Потурай (Львiв), «Перукарi» - Галина Солтис ( Львiв).  

Читайте також: Ужгород прийматиме турнір з плавання "Кубок Олімпійських Чемпіонів-2019" 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #конкурс #результати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...