• Головна
  • Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО)
19:03, 10 квітня 2019 р.

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО)

Американська телекомпанiя CNN склала рейтинг 11 кращих туристичних мiсць України. CNN пише, що Україна – одна з найбiльших країн в Європi, яка приваблює туристiв своїми пам’ятками.

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО), фото-1

Киплячi життям мiста, стародавнi замки, приголомшлива сiльська мiсцевiсть, рiзноманiтнiсть ландшафтiв i привiтне ставлення людей допомагають зробити Україну особливим мiсцем, незалежно вiд економiчних i полiтичних проблем. Вiдсутнiсть масового туризму надає Українi особливої чарiвностi i автентичностi, яких часто не вистачає в iнших країнах, – iнформує 1News.

11 мiст України, якi увiйшли до рейтингу CNN: 1. Львiв

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО), фото-2

Львiв – культурна столиця України, де найбiльш вражаюча архiтектура з усiх мiст країни. Вiн може похвалитися чудовим, охоронюваним ЮНЕСКО, старим мiстом, який славиться красивими вузькими вуличками, прекрасними церквами, захоплюючими музеями i особливою атмосферою.

Це затишне i гостинне мiсто, що пропонує широкий вибiр тематичних ресторанiв, барiв i яскраве нiчне життя. Незалежно вiд сезону, мiсто популярне серед українцiв, якi приїжджають сюди на вихiднi, щоб вiдчути атмосферу цього мiста.

2. Чернiвцi

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО), фото-3

Маленький Вiдень i багата австро-угорська архiтектурна спадщина – це все Чернiвцi – одна з перлин Захiдної України.

Тут знаходиться приголомшлива будiвля Чернiвецького унiверситету пiд захистом ЮНЕСКО, це те саме мiсто для романтичних прогулянок i з чарiвними кав’ярнями в вiденському стилi. Любителi архiтектури в стилi модерн можуть дослiджувати елегантнi фрески i приголомшливi iнтер’єри в Чернiвцях.

3. Софiївський парк в Уманi

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО), фото-4

Один з найяскравiших прикладiв європейського садово-паркового мистецтва, що вiдноситься до початку XIX столiття, – унiкальна природна пам’ятка України.

Вiн був заснований польським дворянином Станiславом Потоцьким як подарунок на день народження його дружинi Софiї. Величезний парк є домом для водоспадiв, озер, статуй, фонтанiв, античних гротiв i штучних руїн, а також – iдеальним мiсцем для розслаблюючої прогулянки в оточеннi природної краси.

4. Київ

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО), фото-5

Золотi куполи величних церков, багата iсторiя, еклектична архiтектура i безперервне мiське життя роблять Київ привабливим мiсцем для всiх мандрiвникiв, якi вiдвiдують Україну. Київ – одне з найвiдомiших мiст в Схiднiй Європi.

Його пам’ятки включають в себе два об’єкти Всесвiтньої спадщини ЮНЕСКО – Києво-Печерську Лавру (Монастир Печер) i Софiйський собор. Є також Андрiївський узвiз – iсторична вулиця, вимощена брукiвкою, – i вражаючий горгулiйський Будинок з химерами.

5. Мукачево

Це чарiвне маленьке мiсто в захiднiй частинi Закарпаття – компактне старе мiсто, що славиться австро-угорською архiтектурою, i пiдноситься над вражаючим мукачiвським замком, який стоїть на прилеглому пагорбi.

Колись, будучи однiєю з найважливiших фортець в королiвствi Угорщина, замок Паланок в даний час є родзинкою українського туризму. Мукачево також є чудовою вiдправною точкою для вивчення природних чудес Карпатських гiр, включаючи озеро Синевир i мальовничий водоспад Шипiт.

6. Переяслав-Хмельницький

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО), фото-6

Часто згадується як мiсто музеїв, Переяслав-Хмельницький є мiсцем, де розмiщується безлiч артефактiв. Серед них Музей хлiба, Музей Рушника, Музей космосу i Музей української нацiональної сукнi.

Але найбiльш вражаючим з них є великий Музей народної архiтектури та сiльського життя пiд вiдкритим небом, що експонує унiкальнi об’єкти з найдавнiших часiв до початку 20-го столiття.

7. Харкiв

Харкiв – колишня столиця України, а тепер Мiсто студентiв.

Площа Свободи – одна з найбiльших площ в Європi, а будiвля “Держпрома” – один з найвiдомiших прикладiв конструктивiстської архiтектури. Завершений в 1928 роцi проект був найпросторiший єдиною структурою в свiтi того часу.

8. Чернiгiв

Чернiгiв – одне з найдавнiших мiст України, колись процвiтаючого центру Київської Русi, першої схiднослов’янської держави.

Тут унiкальнi зразки середньовiчної слов’янської церковної архiтектури i одна з найстарiших церков в Українi – Преображенський собор, який був завершений в 11 столiттi i мiстить приголомшливi фрески i старовиннi iнтер’єри.

9. Одеса

Один з найбiльших морських портiв i торгових центрiв України.

Центральна частина мiста сповнена пам’яток, в той час як любителi архiтектури можуть милуватися прекрасними палацами i унiкальним поєднанням стилiв будiвництва. Для любителiв моря Одеса пропонує кiлометри чорноморських пляжiв i безлiч розваг як вдень, так i вночi.

10. Ужгород

Два закарпатських міста увійшли у рейтинг кращих туристичних міст України за версією американської телекомпанії (ФОТО), фото-7

Це маленьке мiсто прямо на кордонi зi Словаччиною, що належало п’яти рiзним країнам за останнi 100 рокiв.

Його iсторична приналежнiсть видно по всьому центральному району Ужгорода, де можна побачити чеськi будiвлi, що стоять поруч з класичними угорськими особняками, або православнi, католицькi i греко-католицькi церкви в безпосереднiй близькостi.

Ужгород – жвавий центр Закарпатської областi та “ворота” в Карпатськi гори.

11. Кам’янець-Подiльський

Для вражаючих видiв i затишної атмосфери старого мiста Кам’янець-Подiльський варто детального вивчення. У цьому маленькому мiстечку в захiднiй частинi країни є одна з найбiльш захоплюючих фортець у Схiднiй Європi.

Крiм замку, Кам’янець-Подiльський славиться фестивалем повiтряних куль, який зазвичай проводиться в кiнцi весни.

Читайте також: Магнолія - прекрасна: В Ужгороді розквітло дерево, що має "китайське коріння"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #місто #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...