• Головна
  • В Ужгороді науковці презентували монографію «Система захисту прав людини у рамках Ради Європи»
16:18, 9 квітня 2019 р.

В Ужгороді науковці презентували монографію «Система захисту прав людини у рамках Ради Європи»

На факультеті міжнародних економічних відносин презентували монографію «Система захисту прав людини у рамках Ради Європи».

Над нею працювали Надзвичайний та поважний посол України, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародної політики УжНУ Ігор Дір, доктор політичних наук, професор УжНУ Микола Палінчак, депутат Ужгородської районної ради, магістр міжнародних економічних відносин Роланд Цебер, член Асоціації юристів Словаччини, викладач кафедри соціальної роботи університету Коменського у м. Братиславі Ш.Несмезі, доцент факультету міжнародних відносин Братиславського економічного університету К.Брочкова.

Як зауважив Микола Палінчак, представлена робота – результат сумлінної колективної праці науковців України і Словаччини, оскільки завжди непросто скоординувати діяльність, поєднати наукові інтереси.

В Ужгороді науковці презентували монографію «Система захисту прав людини у рамках Ради Європи», фото-1

«У монографії ми системно підійшли до викладення теми, тож сподіваємося, що вона буде корисна не тільки для тих, хто цікавиться темою прав людини, а й для тих, хто вивчає міжнародні відносини, правознавство, – окреслив практичне значення книги один з авторів Ігор Дір. – В основі праці лежить дисертація «Захист громадянських прав людини в Україні в рамках Ради Європи», яку захистив у 2010 році. Глобальність цієї теми полягає в тому, що нині живемо в громадянському суспільстві, але не варто забувати й про те, що найперше право – право на життя – з’явилося з появою перших людей. Розглядаємо тематику класично, проте в історичному аспекті це питання можна ще багато досліджувати. Хочу заначити, що ми зосередилися не тільки на теорії, а й вивчали практичну площину».

Монографія присвячена участі нашої держави в Раді Європи та безпосередньо захисту прав людини в Україні. Міжнародний досвід та внутрішній розвиток важливий для розвитку та впровадження прав людини у нашій державі. Декілька книг уже відправлені в різні бібліотеки університетів, інститутів, академій.

Як зазначив один із розробників монографії Роланд Цебер: "Концепція прав людини є одним із найкращих надбань юридичної науки, яким щодня користуються всі люди на нашій планеті. Захист прав людини є запорукою забезпечення мирного співіснування держав світу, недопущення громадянських конфліктів та багатьох інших негативних явищ. Актуальність теми дослідження полягає в тому, що в сучасних умовах розбудови України, як демократичної і правової держави, еволюції концепції прав людини, розвитку системи захисту громадянських прав людини, євроінтеграції України, важливе практичне та теоретичне значення набуває дослідження проблематики захисту громадянських прав людини в Україні у рамках Ради Європи."

Монографія є цінною для науковців, які займаються питанням адаптації національного законодавства до європейських стандартів, студентів, які навчаються на ФМЕВ, – розповів декан факультету МЕВ та співавтор монографії Микола Палінчак.

Медіацентр УжНУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#монографія #науковці УжНУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...