• Головна
  • У прокуратурі Закарпаття підвели підсумки роботи з початку року (ФОТО)
18:17, 8 квітня 2019 р.

У прокуратурі Закарпаття підвели підсумки роботи з початку року (ФОТО)

Розгляд звернень громадян є одним iз важливих напрямiв дiяльностi органiв прокуратури України. Ця робота спрямована на реальний захист прав i свобод людини та громадянина, змiцнення законностi та правопорядку в державi.

77777775447.jpg

77777775447.jpg

Так, упродовж 3 мiсяцiв 2019 року до органiв прокуратури Закарпатської областi надiйшло 1 112 звернень, з них 493 – вирiшено по сутi, в тому числi 20 - вiд народних депутатiв України, з числа вирiшених 15 звернень задоволено.

Серед розглянутих переважають звернення з питань досудового розслiдування  – 315, з яких скарги на дiї та рiшення слiдчих органiв полiцiї – 92, з питань виконання функцiй представництва iнтересiв  держави в судi – 11, участi у кримiнальному провадженнi в судi – 26, нагляду за додержанням кримiнально-виконавчого законодавства  – 7, тощо. 

50 вiдсоткiв звернень (565) стосувалася питань, що вiдносяться до компетенцiї органiв влади та контролю, тож їх вiдповiдно до чинного законодавства надiслано для вирiшення за належнiстю.

У прокуратурi Закарпатської областi функцiонує телефон „гарячої лiнiї”. Завдяки упровадженню вказаної форми доступу до органiв прокуратури, окрiм функцiї прийняття та оформлення звернень, громадяни в телефонному режимi отримують юридичнi консультацiї за конкретними фактами порушення їх прав, зокрема визначення органу, який уповноважений їх розглядати та фахову правову допомогу з iнших питань, вирiшення яких вiднесено до компетенцiї органiв прокуратури. Зазначене сприяє уникненню зайвих витрат часу та державних коштiв на перенаправлення звернень до уповноважених органiв. 

Упродовж першого кварталу поточного року 456 осiб прийнято на особистому прийомi, з них 53  прийнято керiвниками прокуратур рiзних рiвнiв. Особисто прокурором Закарпатської областi прийнято 11 мешканцiв регiону.

Також прокуратурою областi постiйна увага придiляється удосконаленню дiяльностi з питань забезпечення доступу до публiчної iнформацiї, пiдвищенню її ефективностi.

Упродовж 3 мiсяцiв 2019 року до органiв прокуратури областi надiйшов 21 запит на отримання доступу до публiчної iнформацiї, з яких 17 розглянуто.

За результатами розгляду запитiв надано 8 iнформацiй, 3 роз’яснення, вiдмовлено у задоволеннi 6 запитiв, 4 запити надiслано iншим розпорядникам.

Запити надходили з питань: досудового розслiдування – 4, кадрових питань – 3, органiзацiйно-розпорядчої дiяльностi – 2,  з iнших питань – 8.

Згiдно ст. 23 Закону України «Про доступ до публiчної iнформацiї» рiшення, дiї чи бездiяльнiсть органiв прокуратури областi, як розпорядника iнформацiї, запитувачами  до суду не оскаржувалися.

Прес-служба прокуратури Закарпатської областi

Читайте також: Прокурори Закарпаття обговорили головні аспекти своєї діяльності в боротьбі з корупцією

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #робота #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...