• Головна
  • Митники розповіли, що найчастіше вивозили та завозили через кордон Закарпаття з початку року
16:01, 8 квітня 2019 р.

Митники розповіли, що найчастіше вивозили та завозили через кордон Закарпаття з початку року

Вигiдне розташування та наявнiсть у зонi дiяльностi Закарпатської митницi ДФС розгалуженої транспортної мережi, прикордонної iнфраструктури та потужного транспортного вузла сприяло тому, що вже з початку 2019 року iнспекторами оформлено 50982 тисяч митних декларацiй.

Найбiльшим торгiвельним партнером впродовж цього перiоду Була Угорщина. З цiєю країною через пункти пропуску митницi здiйснено експортно-iмпортних операцiй на суму 12,3 млрд грн. Вiдтак на другому мiсцi – Нiмеччина, сума операцiй з якою становить майже 2 млрд грн, на третьому мiсцi – Польща iз сумою операцiй понад 1,5 млрд грн.

В основi товарної структури статистичного експорту-iмпорту найбiльше оформлялись протягом трьох мiсяцiв 2019 року: - експорт: соєвi боби; лiсоматерiали обробленi; кукурудза; насiннi, плоди та спори для сiвби; горiхи; iнвентар, обладнання для спорту тощо. - iмпорт: автомобiлi та iншi транспортнi засоби, призначеннi для перевезення людей; машини автоматичного оброблення iнформацiї та їх блоки; магнiтнi або оптичнi зчитувальнi пристрої; трактори; апаратуру, що використовує рентгенiвське, альфа-, бета- чи гамма- випромiнювання; обладнання друкарське тощо.

Загалом у Закарпатськiй митницi ДФС станом на 1 квiтня цього року перебуває на облiку 4748 осiб, якi можуть здiйснювати зовнiшньоекономiчнi операцiї з товарами. Активну участь у цiй сферi протягом сiчня-березня 2019 року взяли 1418 суб’єктiв ЗЕД.

Інформує ДФС у Закарпатськiй областi

Читайте також: З'явилось відео, як угорські митники знайшли контрабанду на 8 млн гривень у фурі, яка прямувала із Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #митниця #товар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...