• Головна
  • У Службі автодоріг Закарпаття прокоментували чому не ремонтують "Мукачево-Рогатин" (ФОТО, ВІДЕО)
15:21, 8 квітня 2019 р.

У Службі автодоріг Закарпаття прокоментували чому не ремонтують "Мукачево-Рогатин" (ФОТО, ВІДЕО)

4 квiтня мешканцi села Дунковиця Іршавського району перекрили дорогу «Мукачево-Рогатин» iз вимогою продовжити ремонт автошляху. Чому вiн припинився та коли вiдновиться? Про це йшлося в ефiрi телепрограми «Тема дня» на Суспiльному UA: ЗАКАРПАТТЯ.

Ð§Ð¾Ð¼Ñ Ð·ÑпинивÑÑ ÑÐµÐ¼Ð¾Ð½Ñ Ð°Ð²ÑоÑлÑÑÑ Â«ÐÑкаÑево-РогаÑин»

Ð§Ð¾Ð¼Ñ Ð·ÑпинивÑÑ ÑÐµÐ¼Ð¾Ð½Ñ Ð°Ð²ÑоÑлÑÑÑ Â«ÐÑкаÑево-РогаÑин»

Як вiдомо, Івано-Франкiвська фiрма «ПБС», яка у 2016-му виграла тендер на проведення ремонтних робiт автодороги державного значення «Мукачево–Рогатин», подала позов до суду на Службу автомобiльних дорiг у Закарпатськiй областi. Причина  — одностороннє розiрвання облавтодором договору. За рiшенням суду усi ремонтнi роботи припиненi.

“Договiр iз фiрмою «ПБС» був пiдписаний на 3 роки, термiн його закiнчився i ми розiрвали його односторонньо, завчасно їх попередивши,— розповiв в ефiрi UA: ЗАКАРПАТТЯ заступник начальника з експлуатацiйного утримання  Служби автомобiльних дорiг у Закарпатськiй областi Василь Рурич. — Минулого року «ПБС» зверталася до нас, повiдомляючи, що працюють збитково через збiльшення цiн на матерiали.Було виконано тiльки основу i нижнiй шар покриття

Василь Рурич зазначив, що вартiсть проведення ремонтних робiт зросла вже пiсля проведенням тендеру.

Прес-секретарка фiрми «ПБС» Лiлiана Хомишин пояснила журналiстам Суспiльного, що було два тендерних лоти.

Перший лот — на дiлянцi вiдстанню з 1-го до 154-го км та включає Мукачiвський та Хустський райони. Другий лот був на другiй дiлянцi, вiдстанню вiд 154-го до 209-го км. У 2018-му роцi, а саме на дiлянцi вiд 154-го  до 209-го км, зроблена дорога у нижньому шарi. Крiм цього, були проведенi додатковi роботи, якi стосувалися берегового укрiплення, запобiгання каменепаду. Бо ми розумiли: якщо не будуть проведенi цi роботи, дорога найближчим часом зруйнується. В результатi, коштiв на проведення iнших робiт не було, i ми звернулися до Служби автомобiльних дорiг з проханням розiрвати договiр i оголосити новий тендер, який уже буде передбачати додатковi роботи з укрiплення цiєї дiлянки, але суд не пiдтримав цього рiшення», — зазначила Лiлiана Хомишин.

Чому фiрма-пiдрядник проклала лише нижнiй шар дорожнього покриття? «Через брак коштiв роботи не могли проводитися в повному обсязi. Фiрма «ПБС» зробила ремонт дороги у Закарпатськiй областi на 40 мiльйонiв грн бiльше, нiж оплатила Служба автомобiльних дорiг, тож зараз замовник нам боргує», — повiдомила прес-секретарка фiрми «ПБС».

Читайте також: Закарпатці блокували дорогу з вимогою скасувати рішення суду по зупинці ремонту "Мукачево-Рогатин"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #дорога #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...