• Головна
  • В Ужгороді відкрили школу для майбутніх екскурсоводів (ФОТО)
14:44, 8 квітня 2019 р.

В Ужгороді відкрили школу для майбутніх екскурсоводів (ФОТО)

У березнi музеєм було оголошено набiр до Школи юного екскурсовода, що дасть змогу дiтям дiзнатися про музей та професiю музейного працiвника, а також спробувати себе в новiй захоплюючiй ролi – музейного екскурсовода.

2-78.jpg

2-78.jpg

В суботу, 6 квiтня вiдбулося перше заняття, на якому дiти вивчали та дослiджували хату з села Довгого iршавського району – взiрець архiтектури та побуту долинян Закарпаття. Дiти мали можливiсть власноруч доторкнутися до музейних експонатiв та у дружнiх дискусiях розгадати їх таємницi, поринути в таємницi гончарного ремесла на Закарпаттi, дослiдити та дiзнатися про життя та традицiї наших предкiв.   

Наступне заняття в музейнiй Школi юного екскурсовода вiдбудеться наступної суботи. Загалом буде проведено 8 занять з дослiдження найцiкавiших музейних хатинок та експонатiв. На основi отриманих знань кожна дитина зможе пiдготувати свою власну екскурсiю музеєм, додати до неї своє власне бачення та цiкаву iдею, тобто кожна дитяча екскурсiя буде творчим проектом, повiдомили Закарпаття онлайн у Закарпатському музеї народної архiтектури та побуту.

Нагадаємо, що Школа юного екскурсовода дiє в рамках проекту «Дитячi днi в ужгородському скансенi». Проект реалiзовуватиметься за пiдтримки програми Culture Bridges, що фiнансується Європейським Союзом та здiйснюється Британською Радою в Українi у партнерствi з EUNIC – Мережею нацiональних iнститутiв культури Європейського Союзу.

3-60.jpg

3-60.jpg

5-60.jpg

5-60.jpg

6-75.jpg

6-75.jpg

Читайте також: В ужгородському скансенi запустили новий проект "Вiльна Закарпатська Школа"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #школа #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...