![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
11:05, 8 квітня 2019 р.
Генконсульство Угорщини в Ужгороді опікується закарпатським будинком дитини
Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді взяло під опіку обласний будинком дитини в м. Свалява - інформує видання "ZIK".
Наприкінці минулого року Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород із залученням Благодійного фонду ТУКЗ – KMKSZ придбало для безпечного перевезення дітей-вихованців обласного дитячого будинку міста Свалява мікроавтобус Volkswagen T6.
Міністерство зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини прийняло зобов’язання побудувати на території дитбудинку навіс для твердого палива. Для забезпечення енергоефективності у дитбудинку перейшли на опалення твердим паливом у зимові місяці.
Тверде паливо зберігалося просто неба і погодні умови спричиняли зменшення його теплотворної здатності. Завдяки економному використанню коштів на будівництво навісу за рахунок залишку від загальної суми допомоги для дитячого будинку було придбано обладнання, а саме: 120 офісних стільців, 50 дитячих стільчиків, 15 офісних столів та 20 пеленальних комодів, – інформують в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.
Читайте також: Лідера угорців Румунії вчергове не пустили через кордон Закарпаття та заборонили в'їзд до 2020 року
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...