• Головна
  • Ужгородська письменниця боротиметься за звання Суперзірки дитячої літератури
12:17, 6 квітня 2019 р.

Ужгородська письменниця боротиметься за звання Суперзірки дитячої літератури

Улюблену авторку можна пiдтримати голосуванням на сайтi «БараБука»

Українська лiтература – це галактика яскравих зiрок, якi створюють дитячi та пiдлiтковi книжки. Щороку в цiй галактицi з’являються новi iмена, а досвiдченi майстри не припиняють тiшити читачiв. iнтернет-простiр дитячої лiтератури  «БараБука» i «Книжковий Арсенал» запропонували дiзнатися, кого читачi вважають Суперзiркою дитлiту.

На першому етапi треба вказати своїх улюблених письменникiв та iлюстраторiву поданому списку.

"Випереджаючи вашi запитання «Чому саме такий перелiк iмен?», маємо визнати, що творцi дитячої книги не лише талановитi, але й часто дуже скромнi люди, i не завжди зважуються висунути свою кандидатуру. Проте ми залишили в опитуваннi поле, в яке ви можете вписати свою улюблену зiрку укрдитлiту: всi варiанти ми врахуємо", - запевняють автори iнiцiативи.

У списку - iм'я вiдомої української дитячої письменницi, ужгородки Галини Малик.

Щоб проголосувати, вам потрiбно бути залогiненими у Ваш google-акаунт. Це необхiдний крок, що вберiгає вiд накрутки голосiв.

Голосування триватиме до 23:59 5 травня 2019 року. Пiсля пiдрахунку голосiв до наступного етапу ввiйдуть лише десять зiрок. Упродовж мiсяця iнiцiатори рейтингу будуть розповiдати про їхню творчiсть, розпитувати їх про джерела натхнення та творчi плани, знайомитися iз ними ближче, щоб пiд час «Книжкового Арсеналу» ви могли впiзнати ваших улюблених зiрок, взяти в них автографи та особисто подякувати за їхнi книжки.

Завершальною подiєю цього марафону стане Третя всеукраїнська конференцiя дитячих письменникiв, яка вiдбудеться 23 травня на дитячiй сценi залу «Фарби». На цьому заходi вiдвiдувачi «Книжкового Арсеналу» визначать Суперзiрку дитлiту.

Читайте також: Завдяки благодійній акції «Серце до серця» на Закарпатті планують закупити кардіологічне обладнання у дитячу лікарню (ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #письменниця #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...