• Головна
  • На Закарпатті пройде "Місяць Червоного Хреста": як долучитись небайдужим закарпатцям
11:21, 5 квітня 2019 р.

На Закарпатті пройде "Місяць Червоного Хреста": як долучитись небайдужим закарпатцям

З 8 квітня по 9 травня 2019 року Президією Правління Товариства Червоного Хреста України оголошено всеукраїнську акцію "Місяць Червоного Хреста", яка стартує під гаслом "100 років милосердя".

Це щорічна найбільша всеукраїнська акція Товариства Червоного Хреста України, яка спрямована на соціальну підтримку потребуючих громадян з числа соціально незахищених верств населення.

Працівники та волонтери (з посвідченнями) Червоного Хреста залучатимуть громадян до членства в Товаристві; розповсюджуватимуть благодійні квитки Червоного Хреста номіналом "5", "10", "20", "50" та "100" гривень; організовуватимуть інформаційні та благодійні акції з метою залучення товарно-матеріальних цінностей, коштів.

МЕТА ЄДИНА - надати соціальну допомогу тим, хто її потребує, а саме: людям з інвалідністю, багатодітним родинам, одиноко проживаючим громадянам літнього віку, внутрішньо переміщеним, безхатькам, іншим соціально незахищеним категоріям.

В містах і районах Закарпаття працюють пункти прийому допомоги, які знаходяться при Центрах та Кімнатах Товариства Червоного Хреста. Хто бажає, може відвідати "банки одягу", "пункти прокату" Товариства.

Завдяки небайдужим громадянам та Організаціям протягом Місяця Червоного Хреста минулого року в Закарпатті допомогу отримали більше 3 тисяч громадян краю.

Розрахунковий рахунок для пожертв: 26007017000924 в ПАТ "КОМІНВЕСТБАНК" м. Ужгород МФО 312248 код ЄДРПОУ 02940183

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ ДОПОМОГТИ ПОТРЕБУЮЧИМ! Будьте не байдужі!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Місяць червоного хреста
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...